Müge Anlı’nın ilk kez açıkladığı  hastalığı ne?

Müge Anlı’nın ilk kez açıkladığı  hastalığı ne?
Okuma yazma seferberliği başlatan Müge Anlı halk eğitim merkezlerine sık sık gittiğini ve bu süreçte hastalandığından bahsetti.

Müge Anlı hasta mı? Müge Anlı’nın hastalığı ne? Ünlü sunucunun ciğerlerinde lekelenme mi var? Okuma yazma seferberliği esnasında mı bu hastalığı kaptı? 16 yaşındaki program konuğu Gülcan’ın eniştesine niye sinirlenip öfkelendi?

Müge Anlı’nın ilk kez açıkladığı  hastalığı ne?

Gündüz Kuşağı programlarının en çok izlenenlerinden Müge Anlı İle Tatlı Sert programı sunucusu Müge Anlı hafta içi her gün izleyileri ile buluşmaya devam ediyor. Türkiye’nin dört bir tarafından derdi, sıkıntısı olanların müracaatlarını değerlendiren Anlı pek çok polisiye olayları da çözerek bir manada halk kahramanı gibi oldu. Birkaç gündür kendisinden alınamayan Gülcan’ın izini süren Müge Anlı bu kayıp olayını çözmek çin uğraşıyor. Nihayet Gülcan stüdyaya geldi ve ailesiyle yüzleşti.

Gülcan’ın eniştesinin okuma yazma bilmemesi ünlü sunucuyu öfkelendirdi

16 yaşındaki Gülcan’ın yer aldığı olayı incelerken laf kendi hastalığına gelince Müge Anlı hüzünlendi ve hastalığı hakkında bilgi verdi. Okuma yazma seferberliği başlatan Müge Anlı halk eğitim merkezlerine sık sık gittiğini ve bu süreçte hastalandığından bahsetti. Hastaneye hemen başvurduğunu açıklayan Anlı ciğerlerinde leke oluştuğunu ifade etti. Ciğerindeki lekelerden sonra vücut bağışıklığının zayıfladığından bahseden Müge Anlı bu süreçte sık sık antibiyotik kullandığını söyledi.

Okuma yazma bilmiyorum diyorum diyenlere çok kızıyorum

Genç kızın alesiyle yüzleşmesi esnasında Gülcan’ın eniştesinin okuma yazma bilmediğini söylemesi üzerine Müge Anlı adeta çileden çıktı. Yıllardır okuma yazma seferberlikleri düzenlediğini bu uğurda adeta kendini paraladığını ifade eden ünlü sunucu bu yoğun çalışmalardan dolayı hastalandığını ifade etti. 'Okuma-yazma bilmiyorum' diyenlere çok kızıyorum. Bak ciğerimde leke oldu. Söylemiyordum, söyleyeyim. Okuma-yazma seferberliği için gittiğim halk eğitimlerde dolaşırken ne hastalık kaptıysam artık." deyince başta stüdyodakiler olmak üzere herkes büyük bir şaşkınlık yaşadı.

Sesimi normal duyan var mı kaç yıldır?

Ciğerlerindeki lekelenmeden dolayı oldukça üzgün olduğu gözlenen Müge Anlı "Bak sesime, sesimi normal duyan var mı kaç yıldır? Hiç kolay olmuyor o işler.' Müge okuma-yazma seferberliği çıkarttı' diye seferberlik olduğunu mu sanıyorsunuz? Kendimi paraladım." diyerek yoğunluğundan ve yorgunluğundan dem vurdu. Fakat kendini en çok üzenin ise insanların duyarsızlığı ve ilgisizliğinin olduğunu vurguladı.

29-04-2023
Yazar Hakkında
Yorumlar