24 Ocak 2023 Salı Reyting Sonuçları

24 Ocak 2023 Salı gününe ait Reyting Sonuçları belli oldu Büyük çekişmeye sahne olan salı gününe Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber, Ben Bu Cihana Sığmazam ve Esra Erol’da damga vurdu

Müge Anlı Doğum Gününde Ölümden Döndü!

Ünlü sunucu dün hem programının 3.000. bölümünü hem de kendisinin 49.  doğum gününü kutladı.Çok önemli bu gününde büyük bir hayati tehlike atlattığını canlı yayında kendisi anlattı

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına büyük ödül!

Pantene Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini bulurken geceye damga vuran isim Müge Anlı oldu. Fenomen sunucu Müge Anlı kazandığı iki ödülle gecenin en çok konuşulan ismi oldu

Müge Anlı ile Tatlı Sert programından rekor açılış!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yeni sezona iddialı başladı Kantar Medya tarafından yapılan reyting  ölçümlerine göre Müge Anlı ile Tatlı Sert, rakiplerini yine geride bıraktı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ertelendi

Aldığı evlilik kararıyla herkesi şaşırtmayı başaran Müge Anlı birkaç gün önce Müge Anlı ile Tatlı Sert programının 29 Ağustos Pazartesi günü başlayacağını duyurmuştu

Müge Anlı ile Tatlı Sert'in Yayın Tarihi Belli Oldu

Atv’nin en başarılı yapımlarından biri olan ve uzun yıllardır ekranda yer alan Müge Anlı ile Tatlı Sert’in yeni sezon yayın tarihi belli oldu.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ne zaman başlayacak?

Geçtiğimiz sezonlarda programına daima ağustos sonunda başlayan Müge Anlı'nın 14 sezon süren Müge Anlı ile Tatlı Sert programı 15. sezonu ne zaman ekranlarda olacak?

Müge Anlı hakkında çarpıcı iddia!

Müge Anlı ile ilgili çarpıcı bir iddia ortaya atıldı Ünlü sunucu hakkındaki iddialara ne cevap verdi? Müge Anlı ve babası hakkındaki gündem oluşturan iddia haberimizde

Müge Anlı hastalığını ilk kez açıkladı

Bu kadın nasıl canlı yayına çıkıyor?' dersiniz diyerek yaşadığı sağlık sıkıntısını açıklayan Müge Anlı sosyal medyada gündem oldu.

Müge Anlı Canlı Yayında Vasiyetini Açıkladı! Müge Anlı’dan Olay Yaratacak Açıklama

Müge Anlı Tatlı Sert’in canlı yayınında ‘’Bana bir şey olursa… oğluşum Efe bana baksın…’’ diye vasiyetini açıklayan Müge Anlı herkesi şok etti. İşte o vasiyetin detayları…

Müge Anlı'da şaşkına çeviren olay! İzin istedi ve ayakkabı fırlattı

Müge Anlı'da şaşkına çeviren olay! İzin istedi ve ayakkabı fırlattı. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında konuk, ayakkabı fırlattı.

Müge Anlı'ya YouTube'dan Gold ödül!

Ekranların en çok izlenen sabah kuşağı programlarından biri olan Müge Anlı ile Tatlı Sert, YouTube'den de yüksek izlenme oranlarına sahip. Müge Anlı'ya YouTube'dan Gold ödül!

Canlı yayında Müge Anlı'ya şok! Üzerine yürüdü!

Ünlü sunucu Müge Anlı canlı yayında bir şokla karşılaştı. Programda sinirlenen konuk Müge Anlı'nın üzerine yürüdü. O anlarda ne yapacağını şaşıran Anlı bakın nasıl kurtuldu?

Müge Anlı İle Tatlı Sert İlginç Çözümlerle Tekrar Yayında!

Atv'de uzun bir aradan sonra yeniden ekrana gelen Müge Anlı İle Tatlı Sert ilginç koronavirüs tedbirleri dikkat çekti. Program da yeni sarılma yöntemi dikkat çekti. İşte detaylar!

Müge Anlı'nın yayına başlama tarihi belli oldu!

Ekranların en çok izlenen programlarından biri olan Müge Anlı İle Tatlı Sert'in ne zaman başlayacağı merak ediliyordu. Müge Anlı'nın yayın tarihi belli oldu. İşte detaylar!

Müge Anlı’dan Flaş Açıklama! Programının Akıbeti Belli Oldu!

Atv ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı tekrar başlayacak mı? Kanal programla ilgili bir karar aldı mı? Sunucu Müge Anlı açıkladı! İşte detaylar!

Müge Anlı'dan yayından kaldırılan programı hakkında açıklama!

Müge Anlı'nın sunumuyla atv ekranında hafta içi her gün gündüz kuşağında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert neden yok? Ne zaman başlayacak?

Müge Anlı programında şok!

Gündüz kuşağının en çok izlenen programlarından biri olan Müge Anlı İle Tatlı Sert'te yaşananlar sık sık gündem oluyordu. Program bu kez çok farklı bir olayla gündemde!

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yayına Ara mı Verdi?

Atv'de hafta içi her sabah ekranlara gelen ve seyircinin en çok takip ettiği yapımlardan Müge Anlı ile Tatlı Sert Programı koronavirüs sebebiyle yayınlarına ara verdi.

Müge Anlı’da şok eden açıklama! 300 kilo altın için neler yapmışlar?

Skandalları gündeme taşıyan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yaşanan son olay yok artık dedirtti. Bakın bu aile 300 kilo altın için neler yapmış?