Nesrin Cavadzade Hangi Diziyle Görüşüyor

Nesrin Cavadzade Hangi Diziyle Görüşüyor
Son olarak Yasak Elma’da rol alan ünlü ve güzel oyuncu sezonun en flaş anlaşmasına imza attı ve Üç Kuruş’la el sıkıştı. Oyuncu yeni sezonda Yasak Elma ile rakip olacak.

Son dönemlerin en başarılı ve gözde oyuncularından olan ve son olarak Fox Tv ekranlarında yayınlanan Yasak Elma’da Şahika karakteriyle fırtına gibi esen ünlü ve güzel oyuncu Nesrin Cavadzade yeniden ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Geçen sezon rol aldığı Yasak Elma’dan ölerek ayrılan ve o günden sonra pek çok projeden teklif alan ve ancak hangisinde rol alacağına karar vermeyen güzel oyuncu sonunda kararını vermiş gibi görünüyor. Sezonun başlamasına sayılı günler kala ve pek çok dizi castını yapmışken ünlü oyuncunun hangi projeyle ekrana geleceği merak edilir olmuştu. Son olarak Kaderimin Oyunu adlı yapımla adı geçen ve bu projede Asiye adında çilekeş bir kadına hayat vereceği konuşulan Nesrin Cavadzade tüm tahminleri boşa çıkardı ve adeta sağ gösterip sol vurdu.

Nesrin Cavadzade Üç Kuruş’ta

Son iki sezondur Fox Tv ekranlarında yayınlanan efsane yapım Yasak Elma’da rol alan ve burada Şahika karakteriyle hin ve güçlü bir kadını canlandıran ve adeta dizide fırtına gibi esen güzel oyuncu sonunda dizide o kadar kötülük yapmıştı ki sonunda seyirci bile güzel oyuncudan korkmaya başlamıştı. Diziden ölerek ayrılan Şahika’nın ardından güzel oyuncunun yeni sezonda hangi yapımda rol alacağı merak edilir olmuştu. Son olarak Kaderimin Günü adlı yapımla adı geçen ve bu yapımla sözleşme imzalayacağı konuşulan Nesrin Cavadzade sağ gösterip sol vurdu ve sezonun en iddialı yapımlarından olan Üç Kuruş’la el sıkıştı. Ay yapım tarafından Show Tv için hazırlanan Üç Kuruş heyecanla beklenen yapımlardan biri. Yine aynı kanalda yayınlanan Çukur’un yerine düşünülen dizi mafya, polis ve bir katil arasındaki hikayeyi konu alıyor. Üç Kuruş Show Tv’de pazartesi akşamları ekrana gelecek. Böylece güzel oyuncu Üç Kuruş’la bir zamanlar fırtına gibi estiği dizi olan Yasak Elma’yla rakip olmuş olacak.

Nesrin Cavadzade Kimdir?

Son olarak Fox Tv’de yayınlanan Yasak Elma’da rol alan Nesrin Cavadzade 30 Temmuz 1982 yılında Azerbaycan’da dünyaya gelmiştir. 11 yaşında Türkiye’ye gelen Nesrin Cavadzade ilk, orta ve lise eğitimlerinin ardından Marmara üniversitesi Radyo Televizyon Sinema Bölümünden mezun oldu ve oyuncu olmaya karar verdi. Aldığı oyunculuk eğitimlerinin ardından dizi ve sinema filmlerinde rol alamaya başlayan oyuncunun rol aldığı yapımlardan bazıları şunlardır.

-          Yasak Elma

-          Kış Güneşi

-          Çanakkale Yüzyıllık Mühür

-          Son Mektup

-          Annemin Şarkısı

-          Küçük Ağa

-          Görüş Günü Kadınları

-          Ağır Roman

-          Yangın Var

-          Al Yazmalım

-          Samanyolu

-          Acı

06-09-2021
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar