Nurgül Yeşilçay ve Mert Fırat'tan Kefaret'e duygusal veda

Nurgül Yeşilçay ve Mert Fırat'tan Kefaret'e duygusal veda
Sevilen dizi Kefaret final yaptı. Dizinin başrol oyuncuları Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat ve Yurdaer Okur'dan Kefaret'e duygusal veda.

Sezonun sevilen dizilerinden biri olan Kefaret ani bir kararla final yaptı. Kefaret 35. Bölüm final bölümü olarak dün akşam (29 Temmuz Perşembe) yayınlandı. Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat ve Yurdaer Okur'un başrolde olduğu Kefaret dizisi set ekibi ve oyuncularından veda pozları ve mesajları geldi. Fox Tv'de Perşembe akşamları yayınlanan 25 Film imzalı Kefaret dizisi yaz sezonunda da devam etmişti. Hakkında sürekli final söylentileri olan Kefaret dizisi 35. Bölümde final yaptı. Final kararının alınmasında reyting oranlarının etkili olduğu sanılıyor. Final kararı ile ilgili bir açıklama yapılmadı.

Kefaret dizisi final yaptı

Fox Tv'nin sevilen dizisi Kefaret Mesude Erarslan yönetiminde çekiliyordu. Mahinur Ergün ve Melih Çam'ın yazdığı Kefaret dizisinde Nurgül Yeşilçay'ın canlandırdığı Zeynep ile Mert Fırat'ın canlandırdığı Başkomiser Sinan'ın mutlu olmak için ödediği kefaret konu ediliyordu. 35 bölüm çekilen Kefaret dizisi mutlu sonla final yaptı. Dizinin set ekibi ve başrol oyuncuları ise sosyal medya hesaplarından paylaşımlar yaparak seyirciye veda etti.

Kefaret dizisinin başrol oyuncularından Nurgül Yeşilçay Instagram hesabından bir sahnenin paylaştı ve not yazdı. Yeşilçay, "Final bölümüyle karşınızdayız. Tüm çalışma arkadaşlarımın emeğine sağlık" dedi.

Mert Fırat'tan Kefaret'e veda

Başkomiser Sinan'ı canlandıran Mert Fırat da final bölümünden fotoğraflar paylaşarak seyirciye veda etti. Mert Fırat paylaşımında, "Neredeyse 1 yıla yakın birlikteliğin sonuna geldik. Bizleri hiç yalnız bırakmayan seyircilerimize çok teşekkür ederiz. En yakın zamanda başka projelerde buluşmak dilekleriyle… Değerli mesuderarslan hocamla ve necoakdeniz ‘le İntikam dizisiyle başlayan sürecimizin 3. işi de Kefaret oldu, hakları ödenmez gerçekten. Canımız nurgulyesilcayy ‘la rüzgar gibi geçen 2. Projemiz ve bakalım daha kaçıncıyı birlikte göğüsleyeceğiz, onun partnerliği paha biçilmez. Yeni tanıdıklarım, ilk set deneyimi olanlar, kıdemli ustalarımız ve tabii ki emekçi set ekibi olmasa bir adım ileri gidemezdik. Sabırlarına, emeklerine ve hiç bitmeyen enerjilerine çok teşekkürler. Son olarakta bu işe cesaret eden ve bizleri bir araya getiren 25film firatdparlak, KorayŞahin ve senaristimiz pek değerli mahinurergu34 hanımefendiye de teşekkürlerimizi sunarım" diye yazdı.

Yurdaer Okur'dan  Kefaret paylaşımı

Kefaret'te Ahmet karakterini canlandıran Yurdaer Okur da bir set fotoğrafıyla diziye veda etti. Yurdaer Okur paylaşımında, "35.bölûm ile KEFARET bu akşam final yapıyor. Bu yolculukta beraber yürüdüğümüz tüm çalışma arkadaşlarıma, sevgili yönetmenimiz mesuderarslane, başta değerli partnerlerim nurgulyesilcayy mertfirat klcmne ozgeozacar olmak üzere tüm oyuncu arkadaşlarıma, bizleri buluşturan 25film ve foxturkiye ye senaristimiz mahinurerguna ve bizleri yalnız bırakmayan tüm izleyicilerimize yürekten teşekkürlerimle, tekrar görüşene dek hoşçakalın müthiş ekibim şimdiden özlendiniz" ifadelerini kullandı.

30-07-2021
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar