Ömer dizisinde flaş gelişme

Ömer dizisinde flaş gelişme
Star Tv ekranlarında pazartesi akşamları yayınlanan ve ikinci sezonunda olan Ömer Dizisinin senaristi Gülizar Irmak diziden ayrıldı.

Star Tv ekranlarında yayınlanan ve bu sezon ikinci sezonu ile ekrana gelen uyarlama dizi Ömer kanalın en çok seyredilen yapımları arasında yer almaya devam ediyor. Babası cami imamı olan ve kendisi de müezzin olan bir genç ile daha önceden evlenmiş ve ayrılmış bir çocuklu bir kadının ve çevrelerinde yer alan karakterlerin hikayelerinin ele alındığı Ömer dizisi OGM Pictures tarafından hazırlanıyor. Pazartesi akşamları ekrana gelen ve Cem Karcı’nın yönetmen koltuğunda yer aldığı dizinin senaryosu Gülizar Irmak tarafından kaleme alınıyor. Şu sıralar 32. Bölüm hazırlıkları süren dizide son dakika gelişmesi yaşandı ve dizinin senaryosunu kaleme alan Gülizar Irmak dizinin yazar kadrosundan ayrıldı. Bu gelişmeyle birlikte dizinin yeni senaristi de Deniz Madanoğlu olarak OGM Pictures tarafından belirlendi ve yeni senarist Deniz Madanoğlu dizinin yeni bölüm senaryoları için çalışmaya başladı.

Yeni senarist

OGM Pictures tarafından hazırlanan ve İsrail menşeli bir diziden uyarlanan Ömer dizisi ikinci sezonunda da seyircinin sevdiği diziler arasında yer almaya devam ediyor. Kadrosunda ünlü isimlerin yer aldığı ve pazartesi akşamları ekrana gelen dizi Star Tv ekranlarında yayınlanıyor. Senaryosunu şu ana kadar Gülizar Irmak’ın kaleme aldığı dizide son dakika değişikliği yaşandı ve dizinin senaryosunu 31 bölüm boyunca yazan Gülizar Irmak dizinin yazar kadrosundan ayrılarak yerini Deniz Madanoğlu’na devretti. Değişikliğin hem yapımcı şirketin ve hem de Gülizar Irmak’ın istediği ile gerçekleştiği belirtilirken yeni senarist Deniz Madanoğlu dizinin 32. Bölümünden itibaren senaryosunu devraldı ve hemen çalışmalara başladı.

Ömer dizisi oyuncuları

Muhafazakar bir mahallede yaşanan ve bir müezzin ile evlenmiş ve boşanmış çocuklu bir kadının ilişkisini hikaye olarak anlatan Ömer dizisi 2. Sezonuyla ekranlara geliyor. Cem Karcı tarafından yönetilen dizinin başrolünde Selahattin Paşalı, Barış Falay, Gökçe Bahadır, Merve Dizdar, Gülçin Kültür Şahin, Serpil Gül, Muharrem Türkseven, Onur Bilge, Gamze Karaduman, Zerrin Sümer, Melike Güner, Çağla Naz Kargı, Ahmet Haktan Zavlak, Emre Taşkıran, Metehan Parıltı, Canberk Gültekin ve Artun Can Salman yer alıyor. Dizi pazartesi akşamları Star Tv ekranlarında seyirci ile buluşuyor.

19-11-2023
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar