'Prens' sezon finali yapıyor

'Prens' sezon finali yapıyor
Blu TV'de yayınlanan, ikinci sezonuyla büyük beğeni toplayan 'Prens' dizisi 14 Mayıs Salı günü yayınlanan bölümüyle sezon finali yapıyor.

MGX Film'in Blu TV platformu için hazırladığı, senaryosunu Giray Altınok ve Kerem Özdoğan'ın kaleme aldığı komedi temalı ‘Prens’ dizisi sezon finali yapıyor. Prens 2. sezon finalinde neler olacak? Prens 3. sezon çekilecek mi? gibi merak edilen soruları sizler için yanıtladık.

Prens 2. sezon finalinde neler yaşanacak?

Van Dijk (Çağlar Ertuğrul), Prens’i bir kez daha kandırarak kaçmayı başarır. Bu olayın ardından, Prenses Caren (Zeynep Tuğçe Bayat) ve Prens, Hasharia'yı kurtarmak amacıyla İsveç’e doğru yola çıkarlar. Ancak İsveç'e vardıklarında, Prens beklenmedik bir şekilde kendini önce bir nikah töreninde, ardından idam sehpasında bulur.

Kral Olaf (Engin Benli), bu karmaşık olayların ardındaki gerçeği öğrenmiştir. Prens, ailesinin Bongomia’ya ulaşması ve Van Dijk ile korsan ekibinin desteği sayesinde kurtarılır. Hasharia ise Kral Olaf'tan intikamını alır. Bongomia halkı zaferle döndüklerinde, onları bekleyen son bir sürprizle karşılaşır.

Prens 3. sezon çekilecek mi?

İzleyicilerin en çok merak ettiği sorulardan biri de 'Prens 3. sezon çekilecek mi?' sorusu. MGX Film'in, Blu TV için hazırladığı bu başarılı dizi yeni sezonuyla izleyici karşısına çıkmaya devam edecek. Senaristler Giray Altınok ve Kerem Özdoğan, üçüncü sezon için kolları sıvamış durumda. Yeni sezonda, karakterlerin daha da derinleşeceği ve daha fazla komedi ve macera dolu anların izleyicileri beklediği belirtiliyor.

Prens 3. sezon bölümlerinin 2025 yılının ilk aylarında ekrana gelmesi bekleniyor.

14-05-2024
Yazar Hakkında
Yorumlar
Etiketler