Çarşamba günü hangi diziler var? Çarşamba yayın akışları

Çarşamba günü hangi diziler var? TRT1, Show TV, Kanal D, Atv, Tv8, Star TV ve Kanal 7 yayın akışı listelerinde hangi dizi veya programlar yayınlanacak?

Salı günü hangi diziler var? Salı yayın akışı

Salı günü hangi diziler var? İşte TRT1, Show TV, Kanal D, Atv, tv8, Star TV ve Kanal 7 ekranlarının Salı yayın akışı listesi!

Uğur Mumcu Cinayeti Dizi Oluyor

Türkiye’nin aydınlatılamayan siyasi cinayetlerinden biri olan ve 1993 yılında gerçekleştirilen Uğur Mumcu cinayeti dizi oluyor.

Yargı'nın Eren'i Uğur Aslan depremde kaybettiği yakınlarını paylaştı

Eren Komiser karakteriyle Yargı dizisinin başarıslı olmasını sağlayan ancak deprem nedeniyle oyunculuğu bırakan Uğur Aslan depremde kaybettiği yakınlarının fotoğraflarını paylaştı

Fedakar Dizisi Sefer Kimdir?

Kanal 7 ekranlarında yeni başlayan ve Cumartesi ve Pazar günleri ekrana gelen Fedakar dizisinde Sefer karakterini canlandıran Ejder Özkarslıgil kimdir?

TRT’nin Yeni Dizisi Sığınak Başlıyor

Pek çok diziye imza atan ve sevilen dizileri seyirciyle buluşturan TRT Kurumu bünyesinde yayın yapan TRT Türk Sığınak dizisini bu akşam seyirciyle buluşturuyor.

Dizilerin Başrol Oyuncularının Aldığı Ücret Ne Kadar?

Seyircinin her akşam heyecanla ve merakla izlediği ve hikayesiyle heyecanlandığı dizilerin başrol oyuncularının haftalık ücreti ne kadar? İşte cevabı!

Kanal 7'nin Yeni Dizisi Fedakar'ın Yayın Tarihi Belli Oldu

Bir süredir Kanal 7 ekranlarında fragmanları yayınlanan ve seyircinin heyecanla beklediği yeni günlük dizi Fedakar’ın ilk bölüm yayın tarihi belli oldu.

Pazartesi dizileri neler? Pazartesi yayın akışı

Bu sayfa üzerinden pazartesi dizilerini ve haftalık dizi programını öğrenebilir. Hangi dizinin hangi bölümü hangi kanalda hangi saatte yayınlanacağını kontrol edebilirsiniz.

'Aile' dizisine sürpriz oyuncu

Aile dizisinde Soykanların genç prensi alienin başına geçmiş . Bir uçak yolculuğunda psikolog Devin ile karşılaşan Aslan, Devin’den etkilenir ama olaylar farklı mecraya ilerler.

Aile dizisi daha ilk bölümden zirveye oturdu

Peki Aslan ve Devin arkadaşlığına Soykanların büyükleri ne diyecektir? Aslan, aile büyüklerini ikna edebilecek midir?14 Mart Salı saat 20.00 de Show TV’ de.

Kübra dizisinde Çağatay Ulusoy'un kız kardeşi kim oldu?

Netflix için OGM tarafından hazırlanan ve yakında çekimleri başlayacak olan Kübra dizisinde Çağatay Ulusoy'un kız kardeşini kimin canlandıracağı belli oldu.

'Aile' dizisinden yeni afiş geldi

Ay yapım Aile dizisiyle ilgili yeni bir afiş daha yayınladı. Afişte Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın ön planda olduğu dikkatlerden kaçmadı.

Genç oyuncu Haktan Zavlak Ömer dizisinde

Tayanç Ayaydın’da geçtiğimiz günlerde Ömer dizisine katılmıştı. Böylece Tozluyaka dizisinde baba oğlu canlandıran iki oyuncu Ömer dizisine oyuncu olarak dahil oldular

Veda Mektubu dizisi bu akşam başlıyor

Kanal D ekranlarında bu akşam ilk bölümüyle ekrana gelen ve kadrosunda ünlü isimleri bir araya getiren Veda Mektubu heyecanla karşılandı.

Depremde ara veren dizilerin dönüş takvimi netleşti

6 Şubat Pazartesi günü yaşanan depremler nedeniyle televizyonlar yayınlarına ara vererek deprem özel yayınına geçti 2 haftadır yayınlanmayan dizilerin dönüş takvimi netleşti

Kanal 7'nin Yeni Günlük Dizisi Fedakar'ın ilk Tanıtımı Yayınlandı

Günlük dizileri ile tanınan ve kendine has bir seyirci grubu oluşturan kanal 7 yeni bir günlük diziyi ekranlara getirmeye hazırlanıyor.

Başım Belada Dizisinin Tanıtımı Yayınlandı

Atv’nin yeni dizilerinden olan Başım Belada’nın ilk tanıtımı yayınlanmaya başlandı. Tanıtım seyirci tarafından oldukça beğenildi.

Selin Şekerci Kraliçe dizisinde

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan ev başrolünde Burcu Özberk’in rol aldığı Kraliçe dizisinin kadrosuna güzel oyuncu Selin Şekerci dahil oldu.

Kübra dizisinin detayları belli oldu

Başarılı ve ünlü oyuncu Çağatay Ulusyoy’un başrolünde yer alacağı yeni dizi Kübra’nın detayları belli olmaya başladı. Dizi Netflix’te yayınlanacak.