Sacit Aslan’dan kardeşine ağır ithamlar

Sacit Aslan’dan kardeşine ağır ithamlar
Ayça Ayşin Turan ile birbirinden uzak yürüyen, hem üzgün hem yorgun olarak görüntülenenMehmet Aslan ilişkileri ile ilgili sorulara cevap vermekten kaçındı. 

Mehmet Aslan Antalya tatili sonrası İstanbul Havaalanı’nda nasıl açıklamalarda bulundu? Mehmet Aslan’a abisi nasıl ithamlarda bulundu? Mehmet Aslan’ın evliliğe koştuğu ünlü isim kim? Mehmet Aslan vekilliği sırasında hangi olayla gündem oldu? Sacit Aslan ve Mehmet Aslan kardeşlerle ilgili merak ettikleriniz ve daha fazlası yazımızın içeriğinde. İşte detaylar …

Sacit Aslan’dan kardeşine ağır ithamlar

Gazinocular kralı olarak bilinen merhum Fahrettin Aslan’ın oğulları Sacit Aslan ve eski MHP Milletvekili olan Mehmet Aslan birbirine düştü. Ayça Ayşin Turan ile bir süreden beri beraber olan Mehmet Aslan, Antalya tatili dönüşü İstanbul Havaalanı’nda görüntülendi. Ayça Ayşin Turan ile birbirinden uzak yürüyen, hem üzgün hem yorgun olarak görüntülenen ikili ilişkileri ile ilgili sorulara cevap vermekten kaçındı.  Soru soran muhabirlere; “nsan bir nasılsınız der. Daha sakin, düzgün sorabilirsin. Neden korkuyorsun, daha gençsin.” Diyen Mehmet Aslan’a abisi Sacit Aslan tabiri caizse verdi veriştirdi. Babaları gazinocular kralı Fahrettin Aslan’ın mirası yüzünden birbirine düşen iki kardeşten büyük olanı olan Sacir Aslan sosyal medya hesabından şu şekilde bir paylaşımda bulundu ; “Yahu sen kimsin, ne iş yaparsın, neden senden korksunlar ki? Sen sadece “sayeler sayesinde sayeban olmuş” bir canlı formusun hepsi bu. “Kibir” bile üzerinde eğreti duruyor, utanmasa bırak gideyim diyecek. Bu dünyadaki varoluş sebebin sadece annen, her akşam annenin ayaklarını yıka ve suyunu içip şükret, annen olmasa kocaman bir hiçsin. Ulan kim korkar senden be artiz..." şekinde açıklamalarda bulundu.

Mehmet Aslan vekillik yaptı

Babalarının mirası yüzünden birbirine düşen iki kardeşin aleni bir şekilde birbirlerine düşmeleri sosyal medya kullanıcıları tarafından oldukça yadırgandı. Milliyetçi görüşleri ile bilinen Mehmet Aslan bir dönem Mhp’den milletvekilliği yaptı. Hatta bu dönemde ”Pkk terör örgütü değildir” diyen Ak Parti Milletvekili Orhan Miroğlu hakkında önerge vermesi ve bu konuyu gündende tutması ile kamuoyunda geniş yer bulmuştu. Sacit Aslan’da babasının vefatı sonrası çeşitli tv kanallarında magazin haberleri yorumculuğunda bulundu ve halen bir magazin internet sitesinin yayınını sürdürmektedir. Mehmet Aslan’ın havaalanında muhabirlere verdiği ters cevaplar herkesi şaşırttı. Fakat daha da şaşırtıcı olan abisi Sacit Aslan’ın oldukça sert bir cevap verip hatta ithamlarda bulunması oldu.

16-10-2023
Yazar Hakkında
Yorumlar