Şarkıcı Lara'nın estetik pişmanlığı! Gözyaşlarına boğuldu

Şarkıcı Lara'nın estetik pişmanlığı! Gözyaşlarına boğuldu
Dudakları büyük diye estetik operasyon geçiren şarkıcı Lara, az kalsın sağlığından oluyordu. Yok yere canını tehlikeye atan Lara, pişmanlığını dile getiren paylaşımda bulundu.

Estetik yaptırdığı için pişman olan ünlüler kervanına Şarkıcı Lara da eklendi. Şarkıcı Lara'nın estetik pişmanlığı çektiği videoya yansıdı ve güzel şarkıcı gözyaşlarına boğuldu. Sevenlerinden dua isteyen Lara neden estetik yaptırdı ve sonucu ne oldu? Şimdi detaylar

Şarkıcı Lara'nın estetik pişmanlığı! Gözyaşlarına boğuldu

Dudakları büyük diye estetik operasyon geçiren şarkıcı Lara, az kalsın sağlığından oluyordu. Yok yere canını tehlikeye atan Lara, sosyal medya hesabından pişmanlığını dile getiren bir paylaşımda bulundu. Büyük dudaklarından rahatsız olan şarkıcı Lara, büyük bir operasyon geçirmek zorunda kaldı. Şarkıcının küçültmek istediği dudaklarına tam 30 dikiş atıldı. Geçirdiği operasyon sonrası konuşmakta ve yemek yemekte güçlük çeken Lara, sağlık durumunu merak eden hayranlarına sosyal medya hesabı Instagram'dan paylaşım yaptı.

'Pipet bile tutamıyorum'

Ameliyattan sonra pişman olan Lara bir açıklama yaparak sevenlerinden dua istedi. "Ne olur bana dua edin. Lütfen hiçbir yerinize hiçbir şey yaptırmayın. Dudağınız kötüyse bile kalsın. Bakın dudağımla pipet bile tutamıyorum"

Bunun üzerine çok sayıda eleştiri alan Lara, yeni bir açıklama daha yaptı. Kendini savunan Şarkıcı açıklamasında şunları söyledi: “Bizlerin normal insan olduğunu unutuyorsunuz biz uzaydan falan gelmiyoruz doktorum ameliyatını başarıyla yaptı ama benim dudaklarımın kendine gelmesi bir 6 aymış. Tabii ki bu bir sinir bozucu, insan bir anda yayında ağlayabilir. Sizlerden sadece dudağımın hemen düzelmesi için dua istedim gözyaşımı tutamadım ne var ki bunda. Yoksa doktorum işini yaptı dudağıma can gelmesini beklemek 6 ay normal olarak bir ağladım diye olay oldu”

Şarkıcı Lara Kimdir?

Gerçek adı Fatma Nur Ergüder olan Lara 1979 yılında Kırıkkale’de müzisyen bir ailede doğdu. Alanya’da hostes olarak çalışan Lara, 2003 tarihinde Işık adlı ilk albümüyle müzik kariyerine başladı.

Albümler

Işık (2003)

Adam Gibi Adam (2005)

Yadigar (2008)

Single’lar

Maç Kaç Kaç (2014) – Düet (Mutlu Genç)

Bi Sana (2015) – Single

İhaneti Giymişsin (2017) – Single

Sanal Alem (2020) – Single

Video klipleri

Allah Versin

Katmer Katmer

Adam Gibi Adam

Tövbekar

Yolla

Maç Kaç Kaç

Bi Sana

İhaneti Giymişsin

11-05-2021
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar
Etiketler