Senden Daha Güzel'de Cemre Baysel'in Partneri Belli Oldu

Senden Daha Güzel'de Cemre Baysel'in Partneri Belli Oldu
Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Senden Daha Güzel adlı dizide yer alacak kadın başrol Cemre Baysel'in partneri erkek başrol oyuncu belli oldu.

Televizyon kanallarında yayınlanacak yaz sezonu dizileri için çalışmalar bu günlerde hız kazandı. Yapım şirketleri bir an önce sete çıkabilmek ve çekimlere başlayabilmek için cast çalışmalarını ve diğer hazırlıkları tamamlamaya çalışıyorlar. Gold Film tarafından hazırlıkları süren ve Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Senden Daha Güzel adlı dizinin başrolünde yer alacak erkek başrol oyuncusu belli oldu. Daha önce geçtiğimiz sezon yayınlanan Baht Oyunu dizisinde rol alan ve son dönemin başarılı genç kadın oyuncularından olan Cemre Baysel’in kadın başrol olarak belirlendiği Senden Daha Güzel adlı dizinin erkek başrol oyuncusu ise son olarak Kuruluş Osman dizisinde rol alan genç ve yakışıklı oyuncu Burak Çelik oldu.

Senden Daha Güzel Başrolleri Tamam

Fox Tv ekranlarında yaz döneminde ekrana gelecek olan ve hazırlıkları Gold Film tarafından sürdürülen senden Daha Güzel adlı dizinin hazırlıkları cast çalışmalarıyla devam ediyor. Kanalın yaz sezonundaki amiral gemisi olması planlanan dizinin kadın başrol oyuncusu daha önceden belirlenmiş ve son dönemin başarılı ve ünlü oyuncusu Cemre Baysel ile el sıkışılmıştı. Yapım şirketi şimdi de dizinin erkek başrolünü açıkladı. Senden daha Güzel adlı dizide güzel oyuncu Cemre Baysel ile partner olacak isim olarak genç ve yakışıklı oyuncu Burak Çelik ile anlaşmaya varıldı. Senaryosu Ayşe Üner Kutlu tarafından kaleme alınan ve yönetmen koltuğunda Deniz Koloş’un oturacağı Senden Daha Güzel’in nisan sonu mayıs başı gibi sete çıkması bekleniyor. Dizide Antepli kadın doktor ile İstanbul’un ünlü bir estetik doktorunun hikayesi ekrana taşınacak.

Burak Çelik Kimdir?

Son olarak Kuruluş Osman dizisinde rol alan genç ve güzel oyuncu Burak çelik 21 Temmuz 1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise eğitimlerinin ardından oyunculuğa yönelen Burak Çelik Sadri Alışık Kültür Merkezinde oyunculuk eğitimi almıştır. Best Model of Turkey ve Best Model of the Word yarışmalarında birinciliğe ulaşan Burak Çelik bugüne kadar pek çok yapımda yer almıştır. Burak Çelik’in yer aldığı yapımlar arasında

·         Kuruluş Osman

·         Sevgili Geçmiş

·         Karanlıktaki Melekler

·         Söz

·         Kara yazı

·         Deli Aşk

·         Hayat sevince Güzel

·         ve Karagül bulunmaktadır.

12-04-2022
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar