Serenay Gitti, Kavga Bitti! Cem Yılmaz Eski Dostuyla Barıştı

Serenay Gitti, Kavga Bitti! Cem Yılmaz Eski Dostuyla Barıştı
Serenay Sarıkaya ile ayrılan Cem Yılmaz, eski dostu Muzaffer Yıldırım ile aralarındaki buzları eritti. Kadim dostlar Cem Yılmaz'ın ofisinden çıkarken görüntülendi.

Cem Yılmaz'ın, Serenay Sarıkaya ile yaşadığı ilişki yüzünden yapımcı Muzaffer Yıldırım'la küstüğü iddia ediliyordu. Yılmaz Sarıkaya'dan ayrıldıktan sonra aradaki buzlar eridi. Ünlü komedyen eski arkadaşı Muzaffer Yıldırım'la barıştı. 

Serenay Sarıkaya İle Ayrıldı, Eski Dostuyla Barıştı! 

Komedyen Cem Yılmaz'ın, oyuncu Serenay Sarıkaya ile yaşadığı aşk bir çok sansasyona neden olmuştu. Bunlardan birisi de, Yılmaz'ın eski dostu Muzaffer Yıldırım ile aralarının açıldığı iddialarıydı. Yılmaz ve Sarıkaya çifti aşkı sonlandıktan sonra eski dostların barıştığı ortaya çıktı. 

Cem Yılmaz ve Muzaffer Yıldırım, ünlü komedyenin İstanbul Levent'te bulunan ofisinde bir araya geldi. Uzun süren küslüğün ardından eski dostlar, 5 saat boyunca muhabbet etti ve hasret giderdi. Cem Yılmaz'ın ofisinden çıkarken basın mensuplarına yakalanan Yıldırım'a "Cem Yılmaz ile küslük bitti mi" soruları yöneltildi. Yıldırım bu sorulara, "Biz hiçbir zaman Cem Yılmaz'la küs değildik" yanıtını verdi.

 

Neden Küstüler? 

Muzaffer Yıldırım'ın daha önce Serenay Sarıkaya ile aşk yaşamıştı. İkilinin ayrılığının ardından Sarkıya ile Cem Yılmaz'ın ilişkisinin başlaması arada soğuk rüzgarlar estirmişti. Bu nedenle eski dostların aralarının açıldığı, magazin gündeminin konusu olmuştu. Yıldırım ve Yılmaz uzun bir sürenin ardından ilk kez bir araya geldi. Bunun Cem Yılmaz ve Seranay Sarıkaya ayrılığının ardından yaşanması sosyal medyada "Seranay gitti, küslük bitti" yorumlarına neden oldu. 

Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz Neden Ayrıldı?

Başlaması da, bitmesi de gündeme bomba gibi düşen Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz aşkı, geçtiğimiz aylarda sonlanmıştı. İkili hakkında sık sık çıkan ayrılık haberlerine son noktayı Cem Yılmaz "Evet, ayrıldık" sözleriyle koymuştu. Sarıkaya'nın 2020 yılının Mart ayında Atina tatili sonrasında "Ne söyleyeyim, her şey gördüğünüz gibi" ifadeleriyle herkese ilan ettiği aşk öyküsü bu şekilde sonlanmıştı. 

15-01-2021
Yazar Hakkında
Berfu Bayav

Berfu Bayav

İlk ve ortaöğretimini Antalya'da tamamlayan Oflaz, üniversite hayatına Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünde başla .. devamı.. mail
Yorumlar