Sunucu Seray Sever Babasını Kaybetti

Sunucu Seray Sever Babasını Kaybetti
Televizyon dünyasının ünlü sunucusu Seray Sever hastanede yoğun bakımda entübe edilen babasını koronavirüs sebebiyle kaybetti.

Televizyon ve magazin dünyasının önde gelen isimlerinden biri olan ve sunduğu programlarla seyirci tarafından çok yakından tanınan ünlü sunucu Seray Sever bugün hayatının en zor ve acı günlerinden birini yaşadı. Ünlü isim bugün babası Tamer sever’i kaybetti. Uzun süredir hastanede koronavirüs tedavisi gören Seray Sever’in babası Tamer sever 74 yaşında tedavi gördüğü hastanede hayata veda etti. Koronavirüs sebebiyle hayatını kaybeden Tamer Sever’in cenazesinin yarın Bodrum’da toprağa verileceği öğrenildi. Geçtiğimiz günlerde babasının doğum gününde sevenlerinden dua isteyen ünlü sunucu Seray sever babasını kaybetmenin acısını çok derinden yaşadı. Ünlü ismin bu acı kaybından dolayı sevenlerinden, yakın arkadaşlarından ve aile yakınlarından çok yoğun taziye mesajı geldi.

Dua Edin

Ünlü sunucu 49 yaşındaki Seray Sever geçtiğimiz günlerde doğum günü sebebiyle babası için dua istemişti. Koronavirüs sebebiyle Bodrum’da tedavi gören ünlü ismin babası Tamer Sever 74 yaşında hayata veda etti. Seray Sever doğum gününde sevenlerine seslenerek “bugün 27 Şubat. Doğum günüm ilk deva mübarek Miraç Kandili’ne denk geldi. Tüm dualarım şu an hastanede entübe olarak sağlık mücadelesi veren canım babamın eskisinden de sağlıklı olarak aramıza dönmesi ve 74yaşında heyecanla beklediği torun sevgisini yaşaması için. Rabbim sen her şeye kadirsin. Ol dersin olur. Lütfunla, kolaylıkla, sağlıkla, hayırlısıyla bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip et. Canım babamı bize ve torunlarına bağışla. Dileğim bu mübarek günde tüm hastalara şifa, dertlilere deva, dualarımızın kabulü yüce katında” ifadelerini kullandı.

İkiz Bebek Bekliyor

Bugün koronovirüs sebebiyle Babası Tamer Sever’i 74 yaşında kaybeden ünlü sunucu Seray Sever 49 yaşında ve bu günlerde ikiz bebeklerini kucağına almak için gün sayıyor. Doğum için gün sayan ünlü isim geçtiğimiz günlerde 49. Doğum gününü kutlamıştı. 27 Şubat 1973 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Seray sever ilk, orta ve lise eğitimlerinin ardından üniversite eğitimini tamamlamıştır. Daha sonra televizyon dünyasına adım atan Seray sever sunuculuk ve oyunculuk yapmıştır. Pek çok kanalda ve programda sunuculuk yapan ünlü isim Dadı dizisiyle akıllara kazınmıştır.

08-03-2022
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar