Survivor 2022 All Star Şampiyonu Belli Oldu! Survivor Şampiyonu Kim Oldu?|30 Haziran 2022

Survivor 2022 All Star Şampiyonu Belli Oldu! Survivor Şampiyonu Kim Oldu?|30 Haziran 2022
Survivor’da bir sezon daha bitti. Büyük final için 4 isim İstanbul’a geldi. Nisa ve Adem’in finalist olduğu 30 Haziran Perşembe günü Survivor 2022 All Star’ın şampiyonu belli oldu!

Survivor’da bir sezon daha sona erdi! Survivor 2022 All Star’ın Şampiyonu 30 Haziran Perşembe günü belli oldu! Survivor 2022 All Star 15 Ocak 2022 tarihinde yeni sezona başladı. Ünlüler- Gönüllüler olarak 14 er kişiden oluşan takımlar her hafta elenen isimlerle azalmaya ve ilk haftalarda yedek yarışmacıların gelmesi ile devam etti. Birleşme partisi ile Survivor sezonunun ortasına gelindi. Ardından yarışmacılar performanslarını daha fazla arttırarak gözlerini şampiyonluğa dikmiş tüm çabalarını gösterdi. Dokunulmazlıkların önemi daha da arttı. Hiç beklenmeyen isimler hiç beklenmedik noktalarda elendi. Bazı oyuncular ağır sakatlıklar geçirdi ve yarışmadan ayrılmak zorunda kaldılar. Finale 3 hafta kala bireysel oyunlara geçildi takımlar dağıldı. Dokunulmazlık oyunları artık çok daha önemli hale geldi. Bireysellik öncesi toplu sms yapıldı ve finale kadar o sms ler ile elemeler gerçekleşti. Son eleme ile birlikte büyük finale gidecek 4 isim belli oldu. Ayşe Yüksel, Nisa Bölükbaşı, Batuhan Karacakaya ve Adem Kılıçcı. Bu dört isim arasında Dominikte son oyunlar oynandı. Sıralama oyunları büyük finaldeki 4 koltuğa gidecek isimleri belirleyecekti. İlk iki kazanan Batuhan ve Adem oldu. Kalan iki kişi İstanbul yarı finalinde sms e kalacaktı. O isimlerde Ayşe ve Nisa oldu. 29 Haziran Çarşamba akşamı yarı final ve 30 Haziran Perşembe akşamı Final gecesi yapıldı ve 6 aylık uzun sezon Survivor All Star sampiyonu bu gece belli oldu. Survivor 2022 şampiyonu kim oldu? İşte o isim…

Survivor 2022 Büyük Finalde 4 İsim

‘AYŞE’, ‘NİSA’, ‘BATUHAN’, ‘ADEM’

Dominik Cumhuriyeti’nde başlayan Survivor 2022 sezonu, İstanbul Haliç Tershane’de büyük final gecesi ile tamamlanıyor. Survivor yarı finale kimler çıktı? Hangi yarışmacılar elendi? 29 Haziran akşamı belirlendi. Bu akşam Ayşe ve Nisa arasında SMS oylaması gerçekleşti. Ardından son 3 isim SMS oylamasına çıktı.

Ayşe ve Nisa arasında bir isim hayallerine veda etti ve SMS oylaması sonrası yarı finaldeki 3 isim belirlenmiş oldu.Büyük finalin ilk saatlerini Murat Ceylan sundu. Sms e açılan iki isim Ayşe ve Nisa oldu. Geride kalan 6 aylık koca sezonun özet videoları, yarışmacıların yaşadıkları zorlukları, mücadeleleri ve en komik anları izledik. Yarı finalde olan 4 ismin aileleri ve sevenleri İstanbul Haliç Tershane’yi doldurmuştu. Yarışmacıların aileleri ile kavuşma anları herkese duygusal anlar yaşattı.
29 Haziran akşamı iki eleme gerçekleşti ve Survivor’un finalistleri belli oldu.  

İlerleyen saatlerde Acun Ilıcalı’nın sunmaya başladığı Yarı Final’in sms sonuçları açıklandı. Nisa ve Ayşe arasında en az sms i alan isim Ayşe Yüksel oldu. Ayşe Yüksel elendi ve Nisa yarı finalist oldu.

Gecenin ilerleyen saatlerinde bir isim daha sms sonuçlarına göre hayallerine veda edecekti.

Acun Ilıcalı yarışmacılara ve ailelerine söz hakkı verip son kez, sonuçları açıkladı. Açıklamadan önce ise şu açıklamada bulundu; ‘’Az oy alan veda edecek demek istemiyorum. O kadar çok oy var ki. Çok oy alan finale çıkacak diyebilirim.’’ Dedi ve Survivor finalini göremeyecek son ismi açıkladı. Hayallerine ve Survivor’a 3. Olarak veda eden isim Batuhan Karacakaya oldu.

Survivor 2022 All Star Finalistleri ‘NİSA’ ve ‘ADEM’ oldu.

Survivor 2022 All Star Şampiyonu, Survivor Birincisi... 

Survivor 2022 All Star 30 Haziran Perşembe Büyük Final gecesi yaşandı. Bu akşam ile birlikte 2022 sezonu da kapanmış olacak. Ancak akıllarda o soru. Survivor All Star’ın şampiyonu kim oldu?

Acun Ilıcalı açılan sms in sonuçlarını açıkladı. Halk oylaması sonucu kazanan isim, Survivor 2022 All Star ŞAMPİYONU… NİSA BÖLÜKBAŞI...

SURVIVOR ALL STAR 2022 ŞAMPİYONU! | Survivor All Star 2022 - Final
30-06-2022
Yazar Hakkında
Belma Arslan

Belma Arslan

1985 yılında Adapazarı'nda doğdu. 2008 Yılında Sakarya Üniversitesi Turizm ve Seyahat İşletmeciliğinden, 2011 yılında da Anadolu Üniversi .. devamı.. mail
Yorumlar