Survivor All Star 11. bölüm izle (29 Ocak Cumartesi)

Survivor All Star 11. bölüm izle (29 Ocak Cumartesi)
Survivor All Star 11. bölüm izle; Survivor All Star yeni bölüm 29 Ocak Cumartesi ekrana geliyor. Survivor All Star 11. bölüm izlemek için tüm detaylar haberimizde…

Ekranın fenomen yarışma programı Survivor All Star 11. bölüm 29 Ocak Cumartesi yayınlanacak. Tv8'de yayınlanan Survivor All Star 11. bölüm izlemek isteyenler ise internet aramalarını sıklaştırdı. Survivor hayranlarının heyecanla beklediği yeni bölümde neler olacak? Survivor All Star 11. bölüm izle (29 Ocak Cumartesi). Survivor All Star 11. bölüm izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Survivor All Star 11. Bölüm canlı  izle

Survivor All Star 11. Bölümle 3. hafta heyecanı başlıyor. Ünlüler ve Gönüllüler'in yarıştığı Survivor All Star 2022 yine en çok izlenen programlardan biri olmayı başardı. Acun Ilıcalı'nın sunumuyla ekrana gelen Survivor All Star'da yarışmacılar kıyasıya bir yarışla mücadele ediyor. Birbirinden zorlu parkurlarda ter döken yarışmacıların bir birleri ve takım olarak yaşadıkları da seyirciyi ekrana bağlıyor. Survivor All Star 11. bölüm izlemek isteyenler ise internetten kesintisiz ve kaliteli yayın arıyor. Survivor All Star 11. bölüm 29 Ocak saat 20.00'da ekranda olacak.

Survivor All Star 11. bölüm tek parça izle

Tv8'in fenomen yarışması Survivor All Star 11. bölüm bu akşam sizlerle. Survivor All Star 3. Hafta yine kıyasıya bir yarışa sahne olacak. Yarışmacılar Survivor All Star 11. Bölümde güne dokunulmazlık mücadelesiyle başlıyor. Yeni bölümde dokunulmazlığı kimler kazanacak? Öte yandan fragmanı yayınlanan Survivor All Star 11. Bölümde Mert ve Batuhan arasındaki gerginliğin arttığı da görülüyor. Gerilim, mücadele, itiraflar ve tartışmalarla seyirciyi ekrana bağlayacak Survivor All Star yeni bölümde neler olacak? Survivor All Star 2022'deki yeni kurallardan biri olan Sürgün Adası'na kimler gidecek? Merakla beklenen Survivor All Star 11. bölüm izlemek için yukarıda yer alan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

GÖNÜLLÜLER

·         Anıl Berk Baki

·         Ardahan Uzkanbaş

·         Berkan Karabulut

·         Berna Keklikler

·         Evrim Keklik

·         Gökhan Keser

·         Hikmet Tuğsuz

·         Nisa Bölükbaşı

·         Ogeday Girişken

·         Seda Ocak

·         Sude Burcu

·         Yağmur Banda

·         Yasin Obuz

·         Yunus Emre Özden

ÜNLÜLER

·         Adem Kılıçcı

·         Aycan Yanaç

·         Barış Murat Yağcı

·         Birsen Bekgöz

·         Batuhan Karacakaya

·         Çağan Atakan Arslan

·         Elif Gören

·         Furkan Kızılay

·         Mert Öcal

·         Merve Aydın

·         Nagihan Karadere

·         Parviz Abdullayev

·         Sercan Yıldırım

·         Sema Aydemir

29-01-2022
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar