Survivor’da Kim Elendi? Survivor’da 6 Adaydan Kim Gitti? | 17 Mayıs Salı

Survivor’da Kim Elendi? Survivor’da 6 Adaydan Kim Gitti? | 17 Mayıs Salı
Survivor 2022 All Star’da eleme heyecanı… Dokunulmazlıkları kim kazandı? Eleme adayları kimler oldu? 6 adaydan hangi isim Adaya veda etti? Survivor’dan kim gitti?

Survivor 2022 All Star’da Ünlüler (Kırmızılar)- Gönüllüler (Maviler) arasında geçen kıran kırana mücadelelerin ardından heyecan yine dorukda… Her hafta merakla ve heyecanla beklenen eleme konseyi bu hafta daha bir heyecanlı. 6 aday’ın eleme potasında olduğu konseyden hangi yarışmacı adaya veda edecek? Merak ediliyor. Merve Aydın ve Parviz’in Survivor’a veda etmelerinin ardından geçtiğimiz hafta ve bu hafta 3’er dokunulmazlık oyunu oynandı. Toplamda 6 dokunulmazlık oyunu ile 6 eleme adayı belli oldu. Survivor’da dokunulmazlık oyunlarını kim kazandı? Ödül oyunlarını kim kazandı? Eleme potasına hangi isimler aday oldu? 17 Mayıs Salı Survivor 107. Yeni Bölümü ile bu akşam ekranlara gelirken, konseyde neler yaşandı? Dün gece 6 isim için sms’e açıldı. Acun Ilıcalı’nın sunumu ile gecenin konseyi gerçekleşti 6 adaya halk tarafından belirlenecek sms oylaması ile haftanın en az sms alan yarışmacısı adaya bu akşam veda edecek. Güçlü potadan hangi isim adaya veda etti? 6 adaydan hangisi gitti? Survivor’dan kim elendi? 17 Mayıs Salı akşamı yaşanacak konsey sonucunda Acun Ilıcalı’nın açıklaması ile o isim belli oluyor. İşte Survivor’dan elenen o isim…

Survivor’da Eleme Adayı Neden 6 Aday Var?

Geçtiğimiz hafta 6 Mayıs Cuma oynanan dokunulmazlık oyunu sırasında Merve Aydın’ın sakatlığı ve Parviz’in sakatlık riski sebebi ile mecburi şekilde Survivor’a veda etmelerinin ardından, takımlar azaldı. Acun Ilıcalı eleme ile ilgili açıklama da bulundu.

Geçtiğimiz hafta için 3 dokunulmazlık oynanacağını 3 adayın çıkacağını fakat eleme olmayacağını bir sonraki hafta yine 3 dokunulmazlık oynanacağını 3 adayında o şekil çıkıp toplam 6 aday ile 2 haftanın ardından tek eleme yapılacağını duyurmuştu. O yüzden 10 Mayıs Salı akşamı eleme yapılmayıp, 17 Mayıs Salı akşamı eleme adayı olarak 6 aday var.


Survivor’da Eleme Adayları Sırası İle Kimler Oldu?

5 Mayıs Perşembe oynanan Ünlüler (Kırmızı)- Gönüllüler (Maviler) ilk dokunulmazlık oyununu oynadılar. Final etabında 3-1 lik Kırmızıların üstünlüğü ile sonuçlanan dokunulmazlık oyununu Ünlüler kazandı. Konseyde Gönüllüler takımı aralarından bir aday çıkarmak üzere oylama yaptılar ve konseyde ilk eleme adayı olarak Evrim Keklik oldu.

6 Mayıs Cuma oynanan 2. Dokunulmazlığı ise kadınlar –erkekler iki grupta da Ünlüler takımı kazanarak 2-0 lık galibiyet aldı. Gönüllüler konseyde yaptıkları oylama ile 2. Eleme adayı olarak Nisa Bölükbaşı’nı aday çıkardı.

7 Mayıs Cumartesi haftanın son dokunulmazlık oyunu oynandı. 8-5 lik sonuç ile 3. Dokunulmazlığı da Ünlüler takımı kazandı ve Gönüllüler takımı konseyde 3. Adaylarını çıkarmak için oylamaya gitti. 3. Eleme adayı olarak Berkan Karabulut aday gösterildi.

8 -9 Mayıs akşamı Ünlüler- Gönüllüler arasında ödül oyunu oynandı. 2 etaplı oynanan oyunun kazananı İngiltere’ye Acun Ilıcalı ile birlikte Acun Ilıcalı’nın satın aldığı takım olan Hull City’nin maçını izlemeye gidecekti. Ödül oyununu Gönüllüler kazandı ve İngiltere’ye gidip taraftarlarla maçın keyfini çıkardı.


10 Mayıs Salı eleme bu hafta olmadığı için eleme yaşanmadı. Ödül oyunu oynandı. Final oyununda 2-1 lik skorla Ünlüler kazanarak Hamburger ödülünden yararlandılar.

 

13 Mayıs Cuma akşamı 2. Haftanın ilk dokunulmazlık oyunu Ünlüler- Gönüllüler arasında oynandı. 4. Adayın çıkacağı dokunulmazlık oyununda da zaman zaman gerginlikler yaşansa da kazanan takım yine Ünlüler oldu. Gönüllüler takımı konseyde 4. eleme Adayı olarak Seda Ocak’ı çıkardı.

 

14 Mayıs Cumartesi dokunulmazlık oyununu yine Ünlüler takımı kazanarak. Gönüllülerden bir aday daha çıkartmayı başardılar. Gönüllüler takımının 5. Eleme adayı ise Ogeday Girişken oldu.

 

15 Mayıs Pazar oynanan son dokulmazlık oyununu kazanan ise ard ardına 6 kez kazanmayı başaran Ünlüler takımı oldu. Büyük bir rekor kırmayı da başaran ünlüler kendilerinden hiç aday çıkarmayarak. 6 adaydan 6’sının da Gönüllüler takımından çıkarmayı başardılar. 6. Son eleme adayı ise Hikmet Tuğsuz oldu.

 

Survivor’da Kim Elendi? Kim Gitti? | 17 Mayıs Salı

6 kez dokunulmazlık oyunu oynanan Survivor’da 8 kişilik Gönüllüler takımının 6’sı eleme potasına girerek. Kendilerinden bir adayın eleneceği 17 Mayıs akşamı Acun Ilıcalı’nın da halk oylaması sonuçlarını açıklayarak en az sms i alan aday belli oldu. Evrim, Nisa, Berkan, Seda, Ogeday ve Hikmet’in aday olduğu güçlü potadan, Survivor’a veda eden isim SEDA OCAK oldu!

17-05-2022
Yazar Hakkında
Belma Arslan

Belma Arslan

1985 yılında Adapazarı'nda doğdu. 2008 Yılında Sakarya Üniversitesi Turizm ve Seyahat İşletmeciliğinden, 2011 yılında da Anadolu Ünivers .. devamı.. mail
Yorumlar