Tuba Büyüküstün Eski Sevgilisini Zor Gününde Yanız Bırakmadı

Tuba Büyüküstün Eski Sevgilisini Zor Gününde Yanız Bırakmadı
Görüntü yönetmeni Sami Saydan’ın oğlu Tuna Saydan trafik kazası sonrası hayata veda etti. Tuba Büyüküstün eski sevgilisi Sami Saydan’ı cenaze sırasında yalnız bırakmadı.

Ünlü görüntü yönetmeni Sami Saydan’ın oğlu Tuna Saydan geçtiğimiz günlerde motosikletiyle bir trafik kazası geçirmiş ve ağır yaralanmıştı. Ünlü ismin oğlu Tuna Saydan hastanede yoğun bakım servisinde tedavi altına alınırken kan ihtiyacı ortaya çıkış ve başta babası ve ailesi olmak üzere özellikle ünlü ve güzel oyucu Tuba Büyüküstün de kan bulmak için yoğun bir çabaya girmişlerdi. Sami Saydan’la 2 yıl gibi bir süre aşk yaşayan Tuba Büyüküstün Tuna Saydan’a kan bulabilmek için elinden geleni yaparken ne yazık ki Tuna Saydan tedavilere cevap vermemiş ve hayata veda etmişti. Tuba Büyüküstün’ün sosyal medya hesabından duyurduğu bu acı kayıp magazin basını ve sosyal medyada geniş şekilde yer almıştı. Özellikle Tuba Büyüküstün’ün acısını ve kan bulmak için çabasını ön plana çıkaran magazin basınında olay geniş şekilde yer almıştı. Ünlü isim Sami Saydan’ın hayata veda eden oğlu Tuna Saydan’ın cenazesi toprağa verildi. Pek çok ünlünün yanı sıra Tuba Büyüküstün de eski sevgilisini bu acı gününde yalnız bırakmadı.

Tuba Büyüküstün Eski Sevgilisinin Yalnız Bırakmadı

Geçtiğimiz günlerde Kadıköy Göztepe’de motosikletiyle geçirdiği trafik kazasında ağır yaralanan ve hastaneye kaldırılan görüntü yönetmeni Sami Saydan’ın olu Tuna Saydan yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayata veda etmişti. Bugün cenaze töreni yapılan Tuna Saydan toprağa verildi. Tuna Saydan’ın cenazesi Karacaahmet Şakirin Camiinde kılınan cenaze namazının ardından Beykoz Cumhuriyet Köyü mezarlığında toprağa verildi. Cenazeye başta Tuna Saydan’ın yakınları olmak üzere pek çok ünlü isim de katıldı. Tuba Büyüküstün’ün eski sevgilisi Sami Saydan’ı biran olsun yalnız bırakmadığı cenaze töreninde oldukça üzgün olduğu gözlendi. Tuna Saydan’ın babası Sami Saydan’ın da büyük bir üzüntü içinde olduğu gözlenirken zaman zaman ayakta durmakta güçlük çektiği görüldü. Cenaze törenine Tuba Büyüküstün, Tolgahan Sayışman, Selin Yağcıoğlu, Berk Atan, Mahsun Kırmızıgül, Hande Doğandemir, Ebru Şahin ve İsmail Hacıoğlu’da katıldı.

İki Yıl Aşk Yaşadılar

Ünlü görüntü yönetmeni Sami Saydan ile ünlü ve güzel oyuncu Tuba Büyüküstün 2008 – 2010 yılları arasında iki yıl birlikte bir aşk yaşamışlardı. Daha sonra ayrılan çiftten Tuba Büyüküstün yaşadıkları aşkla ilgili olarak “2 yıl masal gibi bir aşk yaşadık. İki kez evlenme teklif ettim ama olmadı. Trajik bir son yaşadık” ifadelerini kullanmıştı.

27-10-2021
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar