Levent Dörter’in Annesi Vefat Etti

Levent Dörter’in Annesi Vefat Etti
Genç Pop Müzik şarkıcılarından biri olan Levent Dörter’in annesi Serap Selnur Dörter hayata veda etti. Genç şarkıcı haberi sosyal medya hesabından duyurdu.

Magazin basınında ve sosyal medyada yer alan bir haber bugün müzik dünyasında üzüntüyle karşılandı. Genç şarkıcılardan Levent Dörter’in annesi Serap Selnur Dörter hayata veda etti. Bu acı haberi sosyal medya hesabından yakınları ve sevenleri ile paylaşan Levent Dörter ise acısını kelimelere sığdırmaya çalıştı. Genç şarkıcı annesinin vefat haberini sosyal medya hesabından duyururken aynı şekilde aşk yaşadığı ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak Tatlıses’te yine sosyal medya hesabından bu haberi duyurdu ve Serap Selnur Dörter’e olan duygularını dile getirdi. Genç şarkıcı Levent Dörter’in aynı zamanda cenazeyle ilgili bilgi de verdiği paylaşım magazin basınında ve sosyal medyada geniş şekilde yer aldı.

Sözün Bittiği Yerdeyiz

Uzun süredir İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak Tatlıses ile aşk yaşayan şarkıcı Levent Dörter bugün hayatının acı anlarından birini yaşadı. Genç şarkıcı Levent Dörter’in annesi Serap Selnur Dörter hayatını kaybetti. Bu acı haberi sosyal medya hesabından sevenleriyle paylaşan genç şarkıcı Levent Dörter paylaşımında “sözün bittiği yerdeyiz. Bitanemiz annemiz Serap Selnur Dörter bu sabah 06.05’te Hakka yürüdü. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Ankara Karşıyaka Mezarlığında defnedilecektir. Başımız sağ olsun. Mekanı cennet olsun. Aşkım seni çok seviyoruz” ifadelerini kullandı. Levent Dörter’in aşk yaşadığı Dilan Çıtak Tatlıses’te paylaştığı mesajında “Selnur’um yaktın bizi. Sözüm vardı annem sana. Yemeğe gidecektik. Kahve içmeye gidelim kızım demiştin, tamam demiştim sözüm vardı. Seni çok seviyorum kuzum” ifadelerini kullandı.

Levent Dörter Kimdir?

Bugün annesi Serap Selnur Dörter’i kaybeden genç şarkıcılardan Levent Dörter 18 Eylül 1980 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise eğitiminin ardından üniversite eğitimini tamamlayan genç pop müzik şarkıcısı Levent Dörter müzik hayatına lise yıllarında başlamıştır. Babasının aldığı bir gitarla müzik kariyerine başlayan genç isim önce Ankara’da ardından da İstanbul’da pek çok mekanda sahneye çıkan genç şarkıcı 2011 yılında Aşka Saygımdan adlı albümü piyasaya çıkarmıştır. Bizde başta hayata veda eden Serap Selnur Dörter’e Allah’tan rahmet ve Levent Dörter olmak üzere tüm yakınlarına ve sevenlerine sabırlar dileriz.

27-10-2021
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar