Ünlü oyuncu İlayda Alişan'dan yeni anlaşma

Ünlü oyuncu İlayda Alişan'dan yeni anlaşma
Son dönemin genç ve başarılı oyuncusu İlayda Alişan anlaşma üzerine anlaşma yapıyor. Ünlü oyuncu yeni bir reklam anlaşmasına daha imza attı.

Son dönemin genç ve başarılı isimlerinden genç oyuncu İlayda Alişan peş peşe projelerle hiçbir sezonu boş geçirmiyor. Şu sıralar Atv ekranlarında yayınlanan Ateş Kuşları dizisinde başarılı bir performans ortaya koyan genç oyuncu aynı zamanda internet yayın platformu Netflix’te yayınlanan İyi Adamın 10 Günü filminde de oldukça beğeni toplamıştı. Güzel ve genç oyuncu bütün bu projelerin yanı sıra aynı zamanda reklam verenlerinde gözdesi durumunda. Pek çok markanın reklam filmlerinde rol alan genç oyuncu yeni ve yüksek bütçeli bir reklam anlaşmasına daha imza attı. Bütün bu yoğun çalışmalarıyla son dönemlerin başarılı isimleri arasında gösterilen oyuncu geleceğin parlak isimleri arasında gösteriliyor ve sektörün önde gelen yapımcılarının cast çalışmalarında ilk sıralarında yer alıyor.

Spor Markası İle Anlaşma İmzaladı

Masumiyet adlı dizi ile bir anda dizi sektörünün parlayan yıldızları arasına girmeyi başaran ve bu filmde gösterdiği performans ile peş peşe projelerde yer alan ve her sezon pek çok teklif alan genç oyuncu İlayda Alişan şu sıralar Ateş Kuşları dizisi ile de seyircinin ve sektörün önde gelenlerinin dikkatlerini çekiyor. Dizide gösterdiği performansla yapımın başarısına katkı sağlayan oyuncu Netflix için çekilen ve seri olarak düşünülen İyi Adamın On Günü adlı filmde de rol almış ve başarılı bir dönem geçirmişti. Oyuncu aynı zamanda halen var olan reklam anlaşmalarına yenilerini de ekliyor. İlayda Alişan şimdilerde ünlü spor malzemeleri tedarikçisi Batu Spor’un bünyesinde faaliyet gösteren Erke Markası ile bir reklam anlaşması daha imzaladı. Erke Markasının reklam yüzü olan genç oyuncu ayrıca Oriflame markasıyla olan reklam anlaşmasının süresini uzattı.

İlayda Alişan Kimdir?

Genç kuşağın başarılı oyuncularından biri olan İlayda Alişan 26 Şubat 1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Öğrenim hayatının ardından oyunculuk eğitimi alan ve setlerde yer almaya başlayan genç oyuncu bugüne kadar pek çok üst düzey yapımda rol almıştır. İlayda Alişan’ın yer aldığı yapımlar arasında, Bir Çocuk Sevdim, Gönül Hırsızı, Benim Adım Gültepe, Serçe Sarayı, Bana Sevmeyi Anlat, Çukur, Şampiyon, Masumiyet, Kırmızı Oda, Seversin, Hakan Muhafız, Terapist, İyi Adamın 10 Günü, Kötü Adamın On Günü ve Ölüm Kime Yakışır bulunmaktadır.

15-03-2023
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar