Ünlü oyuncu Michele Morreno deprem bölgesindeydi

Ünlü oyuncu Michele Morreno deprem bölgesindeydi
Deprem mağdurlarına yardım eden Morreno bu anlara ait fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından paylaştı.İtalyan oyuncu Morreno’nun bu paylaşımlarına yorum yağdı.

Michele Morrone kimdir ? Ünlü oyuncu hangi ülke filmlerinde oynuyor? İtalyan aktör İstanbul’a kiminle geldi? Deprem bölgesinde hangi şehre yardım kolileri götürdü? Depremzedelerin kalbini kazanan ünlü oyuncu çocuklarla hangi aktiviteleri yaptı? Merak ettikleriniz ve daha fazlası yazımızda. İşte detaylar…

Ünlü oyuncu Michele Morreno deprem bölgesindeydi

Önceki hafta kız arkadaşı Moara Sorio ile İstanbul’a gelen 365 filminin yıldızı Michele Morrono Hatay’da depremzedeleri ziyaret etti . Deprem mağdurlarıyla sohbet eden , dertlerini dinleyen , yakından ilgilenen ünlü İtalyan oyuncu küçük yaştaki çocuklarla da ilgilendi, oyunlar oynadı . Deprem mağdurlarına yardım eden onlarla içli dışlı olan Morreno bu anlara ait fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından paylaştı. Instagram hesabından paylaştığı resimleri çok beğeni len İtalyan oyuncu Morreno’nun bu paylaşımlarına çok miktarda yorumlar yapıldı.

Yardım için getirdiği kolileri kendisi taşıdı

Çocuklarla sadece oyunlar oynamakla kalmayan İtalyan oyuncu onlarla resim boyama da yaptı . İstanbul ‘ dan Hatay’a geçerek deprem mağdurlarına yardım görüren Morreno çadırkenti ziyaret etti, ve bizzat kendisi de yardım kolileri taşıdı.

15,6 milyon  takipçili instagram hesabından yaptığı paylaşıma kalp emojisi koyan Morreno ‘ nun bu paylaşımına Demet Akalın duyarsız kalmadı. Paylaşımı gören güzel sanatçı isim vermeden Türk sanatçılarına dokundurmadan da geçmedi. İtalyan oyuncunun paylaşımını alıntılayan Akalın : “Bizimkiler de utanmadan kaçtı ! Dünya starı Hatay‘da! “ ifadelerini kullandı.

Michele Morrone kimdir ?

3 Ekim 1990 ‘ da İtalya, Reggio Calabria ‘da dünyaya geldi . 4 kardeşin en küçüğüdür , üç ablası vardır. Annesi terzidir. İnşaat işçisi olan babası Morrone 12 yaşındayken yaşamını yitirdi . Harry Potter izlerken 11 yaşındayken oyuncu olmaya karar verdi . Okul yaşamında pek başarılı olamayan ünlü oyuncu Pavia kentinde oyunculuk eğitimi aldı. 2014 tarihinde Lübnanlı stilist Rouba Saadeh ile evlendi. İtalya ve Lübnan’da resmi nikahları kıyıldı fakat bu evlilik 2018 de sona erdi. İtalya ve Polonya filmlerinde rolalan oyuncu aynı zamanda model, şarkıcı ve moda tasarımcısıdır. Romantik darama tarzındaki 365 dizisinde Massimo Torricelli rolü ile uluslar arası ün kazandı .

19-03-2023
Yazar Hakkında
Yorumlar