Yalancılar ve Mumları 2. Bölüm İzle

Yalancılar ve Mumları 2. Bölüm İzle
Yalancılar ve Mumları 2. Bölüm İzle; 10 Ekim Pazar akşamı 2. bölümüyle ekrana gelen Yalancılar ve Mumları'nın yayınlanan 2. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde

Yalancılar ve Mumları 2. Bölüm İzle; Oyuncu kadrosunda Ceren Moray, Elçin Sangu, Feyyaz Duman, Şafak Pekdemir, Burcu Gölgedar ve Melike Demir’in rol aldığı Yalancılar ve Mumları bu akşam 2. Yeni bölümüyle saat 20.00’da Fox Tv ekranlarında seyirciyle buluşuyor. Sezona yeni başlayan ve bu akşam ikinci bölümüyle ekrana gelen dizi geçtiğimiz hafta seyirciye buluştu. İlk bölümde beklediği reytingi pek fazla bulamayan dizi için bu ikinci bölüm büyük önem taşıyor. Birbirine destek veren dört kadının hikayesini anlatan ve sezonun iddialı yapımları arasında gösterilen dizi yine bir yabancı diziden Türkiye’ye uyarlanmış durumda. Birbirinden tamamen farklı dört kadının özel hayatlarını, aşklarını ve dünyaya bakışlarını anlatan Yalancılar ve Mumları bu akşam 2. Yeni bölümüyle saat 20.00’da Fox Tv’de seyirciyle buluşuyor.

YALANCLAR VE MUMLARI SON BÖLÜM TEK PARÇA FUL İZLE

Fox Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve bu sezon başlayan dizilerden olan Yalancılar ve Mumları geçen hafta ilk bölümüyle seyirciye merhaba dedi. Elif iki yıl önce bir kazada hayatını kaybeden eşinin hayat sigortasından gelen parayla onun kaybını bir kez daha hatırlar. Bu zorlu zamanında Elif’in yanında olanlar Şerife ve Yakup’tur. Bu arada tekdüze aşkların ve ilişkilerin düşmanı olan Ceyda hayatının tek aşkı olan babasının onu unutmasıyla büyük bir hayal kırıklığına uğrar. Birbirinin her daim yanında olan dört kız arkadaşın hikayesi seyirciyi meraklandırmaya devam edecek.

Yalancılar ve Mumları 2.Bölümde Seyirciyi Neler Bekliyor?

Fox Tv ekranlarının sezona yeni başlayan ve henüz sadece bir bölüm yayınlanan Yalancılar ve Aşkları bu akşam yayınlanacak 2. Bölümüyle seyirci karsına çıkıyor. Dört kız arkadaşın birbirine destek vermelerini ve ancak bir süre sonra birbirine düşman olmalarını anlatacak dizinin bu akşam yayınlanacak bölümünde seyirciyi heyecanlı bir bölüm bekliyor. Dizinin bu akşam yayınlanacak bölümünde Elif evinde yabancı ve tanımadığı biriyle karşılaşmıştır. Bu durum Elif’in hayatını yeniden gözden geçirmesine sebep olur. Öbür taraftan Şerife’nin Elif’e açıklaması gereken pek çok şey vardır. Ortaya çıkan gerçekler Engin’in planını nasıl etkileyecektir? Bu arada Ceyda babasının onu hatırlamamasıyla, Şebnem ve Hasan’ın ilgisizliği boğuşurken dört arkadaş birbirlerine destek olurlar. Dört arkadaştan Meliha ise sorunlarını diğerlerinden saklamayı ve bunu kendi içinde yaşamayı tercih eder. Yalancılar ve Mumları bu akşam 2. bölümüyle saat 20.00’da FoxTv’de.

10-10-2021
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar