Yeni Baba Olan Taner Ölmez'den Çarpıcı Açıklamalar

Yeni Baba Olan Taner Ölmez'den Çarpıcı Açıklamalar
Geçtiğimiz günlerde baba olan ve eşi Ece Çeşmioğlu ile ilk bebekleri Zeynep’i kucaklarına alan genç oyuncu Taner Ölmez babalığını ve oyunculuğunu anlattı.

Son zamanların gözde ve başarılı oyuncusu Taner Ölmez geçtiğimiz günlerde baba oldu ve şimdilerde küçük kızı Zeynep’le vaktini geçiriyor. Baba olmanın keyifli yanlarını ve zor taraflarını yeni yeni öğrenmeye başlayan Taner Ölmez bebeğinin doğumuna girmiş ve o anlarda göz yaşlarına hakim olmadığını açıklamıştı. Hakan Gence’nin YouTube kanalındaki programına konuk olan genç baba ve başarılı oyuncu Taner Ölmez babalığı anlatırken “tarifsiz, acayip bir duygu. Çok küçük çok tatlı… Şoktayım ve hala şoku atlatamadım” ifadelerini kullanıyor. Başarılı oyuncu şimdilerde yayınlanan Alef Mal-ı Hülya adlı dizisinde yaşadıklarını da programda anlattı ve en çok oynamak istediği karakterin kim olduğunu da itiraf etti.

Yeni Baba Taner Ölmez

Taner Ölmez bir YouTube kanalındaki programda kendine ve mesleğine ait açıklamalarda bulundu. Taner Ölmez programda yeni dünyaya gelen küçük kızı Zeynep’le ilgili duygularını paylaştı. Ölmez “kucağıma ilk ben aldım ve ilk ten tene teması benimle yaşadı. Çok acayip bir teni var, ipek gibi. Mükemmel bir kokusu var. İlk gün refakatçi olarak ben kaldım. Gözünü açıp dünyayı karşılama gününe şahit oldum. O uyumadı ben de uyumadım. Nuri Bilge Ceylan filmi gibi birbirimize bakıyorduk. Konuşma yok, öyle birbirimize bakıyoruz. Tam bir arthouse” ifadelerini kullandı. Ünlü isim doğum anıyla ilgili olarak da “ağlamadım dersem inanır mısın? Joker gibiydim. Ya da Mona Lisa. Yüzümün yarısı ağlıyor yarısı gülüyordu. Delice bir şey. Önceliklerim değişiyor. Bunları söylemek için daha erken ama içgüdüsel olarak yaptığım şeyler var. Bu konular hakkında çok fazla okuyup izlemedim, yaşayarak öğrenmek istedim ve öyle oluyor da. Aramızda bir bağ oluştuğuna inanıyorum. Benim görevim şimdilerde onun gazını çıkarmak” ifadelerini kullandı.

En Çok Oynamak İstediği Kişi Kim?

Genç ve başarılı oyuncu Taner Ölmez mesleğiyle ilgili açıklamalarında en çok oynamak istediği karakterin kim olduğunu açıkladı. Taner Ölmez “En çok Müslüm Gürses’i oynamak isterim. Zaten onun hayatını anlatan filmde de rol aldım. Bir de Neşet Ertaş oynamayı isterdim. Bana da rol teklif edildi ama oynayamayacağımı söyledim. Onu oynayabilecek kabiliyette değilim. Oyunculuk çok önemli tabi ama çok sivri bir özelliği var rolün. Neşet’in bağlamayı çaldığı bir üslubu var. Onun alameti farikası enstrümandaki virtüözlüğü. O rolü oynayacak kişinin sadece senin ya da oyunculuk yeteneğinin iyi olması değil çok iyi enstrüman bilmesi de gerekiyor bence” ifadelerini kullandı. Oyuncu son olarak son dizisi Alef Mal-ı Hülya dizisinde yaşadığı bir anı anlatırken “iş biraz karanlık olduğu için gece çekimleri zordu. Hava çok soğuktu. Bu kadar sert soğuğu daha önce yaşamamıştım. Bazı mekanlarda, ben buradan sağ çıkabilecek miyim, diye düşündüm” ifadelerini kullandı.

10-04-2022
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar