Yeni sezonda Yıldız Tilbe O Ses Türkiye'de yok mu?

Yeni sezonda Yıldız Tilbe O Ses Türkiye'de yok mu?
Yazar: Oğuzhan Temel
Tarih: 2018-08-10
Geçen sezon O Ses Türkiye kadrosuna katılan Yıldız Tilbe yeni sezonda programda yer alacak mı? Yıldız Tilbe O Ses Türkiye'den ayrıldı mı?

2011 yılından günümüze TV8 ekranlarında yayınlanan  O Ses Türkiye yarışma programında ciddi değişimler yaşanıyor. Geçtiğimiz günlerde yarışmanın juri koltuğunda oturan Gökhan Özoğuz yeni sezonda yarışmada olmayacağını açıklamış sevenleri hayal kırıklığı yaşamıştı. Bir ayrılık haberi de Yıldız Tilbe'den geldi. Yeni sezonda Yıldız Tilbe O Ses Türkiye yer almayacak mı? İşte ayrıntılar;

Geçtiğimiz sezon yarışmaya juri üyesi olarak katılan Yıldız Tilbe'nin yeni sezonda programda yer almayacağı öğrenildi. Yarışmanın takipçileri gelişmelerin ardından üzüntülerini sosyal medya hesaplarından duyururken, Yıldız Tilbe'nin yerine geçtiğimiz sezonlarda programda juri üyeliği yapan Ebru Gündeş'in tekrar gelebileceği konuşuluyor.

Öte yandan geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından O Ses Türkiye ile ilgili açıklamalar yapan Acun Ilıcalı, yeni sezonda programın kadrosunda başarılı sunucu Beyazıt Öztürk'ün de bulunacağını açıklamıştı. Beyazıt Öztürk'ün sunucu mu, juri üyesi mi olacağı şimdilik gizemini korumaya devam ediyor. O Ses Türkiye hakkında son gelişmeleri öğrenmek için canlitv.com'u takip etmeye devam edin.

TRT 1 izle
Show Tv izle
Star Tv izle
NTV izle
TRT Haber izle
CNN Türk izle
TRT Spor izle
Tv 8.5 izle
Yorumlar