Nesrin Cevadzade'den Yıldız Tilbe'ye Kedi Desteği

Kedisinin tüylerine kına yakan ve istediği renge dönüştürmeye çalışan Yıldız Tilbe’ye Üç Kuruş’un başarılı oyuncusu Nesrin Cevadzade’den destek geldi.

Yıldız Tilbe’nin Adını Anarlarsa Hapse Girecekler

Söylemezsem Olmaz Programı sunucuları Bircan Bali Seren Serengil ve Arto Yıldız Tilbe aleyhine konuşurlarsa mahkeme kararıyla hapis yatacaklar.

Yıldız Tilbe’den Sokak Hayvanlarıyla İlgili Flaş Öneri!

Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu ve kendini sokak hayvanları konusunda eleştirenleri ti’ye aldı.

Sokak köpekleri gebersin, diyen Yıldız Tilbe ifade verdi

26 kişi ve 11 kurum tarafından mahkemeye verilen Yıldız Tilbe, Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'na gelerek kendisine hakaret edenleri mahkemeye verdi

Yeşim Salkım'dan Kendini Eleştirenlere Çok Sert Tepki Geldi

Bir televizyon programındaki sokak hayvanlarıyla ilgili sert eleştirele ve boykota maruz kalan Yeşim Salkım’dan tepkilere çok sert yanıt geldi.

Ünlü Sanatçı Yıldız Tilbe'ye Ceza Talebi

Sokak hayvanları ile ilgili bir paylaşımı sebebiyle yoğun şekilde eleştirilen Yıldız Tilbe hakkında savcılığa yapılan suç duyuruları devam ediyor.

Yıldız Tilbe hakkında suç duyurusunda bulunuldu

Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe'nin sosyal medya hesabından paylaştığı sözler için suç duyurusunda bulunuldu. Yıldız Tilbe ne demişti? Yıldız Tilbe için harekete geçildi.

Bülent Ersoy, 'Köpeklere zehirli et verilsin' diyen Yıldız Tilbe'yi savundu!

Bülent Ersoy, 'Köpeklere zehirli et verilsin' diyen Yıldız Tilbe'yi savundu! Bülent Ersoy'dan Yıldız Tilbe'ye destek gecikmedi.

Pınar Altuğ'dan Yıldız Tilbe'ye Tepki

Geçtiğimiz günlerde sokak hayvanlarıyla ilgili söyledikleri sebebiyle büyük tepki çeken ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe’ye bir tepki de Pınar Altuğ’dan geldi.

Yıldız Tilbe’den Hayvan Severlere Sert Tepti

Sokak köpekleriyle ilgili sözleri dolayısıyla ünlüler ve hayvan severler tarafından sert bir şekilde eleştirilen Yıldız Tilbe kendini eleştirenlere sert tepki gösterdi.

Yılbaşında Hangi Ünlü İsim Nerde Sahneye Çıkacak Ne Kadar Kazanacak?

Yılbaşı yaklaşırken ünlülerin çıkacağı sahneler ve alacağı ücretler merak konusu olmaya devam ediyor. İşte ünlü isimlerin alacağı ücretler ve sahne alacağı yerler.

Yıldız Tilbe Ameliyat Oldu

Türk Pop müziğinin ünlü isimlerinden Yıldız Tilbe geçtiğimiz gün özel bir hastanede ameliyat oldu. Yıldız Tilbe’nin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Bülent Ersoy Benzemez Kimse Bize programına sarhoş mu çıktı?

Ekranın yeni programı Benzemez Kimse Bize ilk bölümüyle dikkat çekmeyi başardı. Bülent Ersoy Benzemez Kimse Bize programına sarhoş mu çıktı? İşte cevabı…

Aşı olduğu iddia edilen Yıldız Tilbe'den jet yalanlama!

6 Eylül itibarıyla konsere gitmek için aşı kartı ya da PCR testi isteniyor. Bu nedenle aşı karşıtı olmasına rağmen konsere çıkabilmek için Yıldız Tilbe'nin aşı olduğu iddia edildi

Aşı olmayacağını söyleyen Yıldız Tilbe'ye büyük şok!

Krona virüs hız kesmeden can almaya devam ediyor. Can kayıplarının artarak devam ettiği yaz sezonunda aşı kampanyaları da hız kazandı. Ancak aşı karşıtları da gittikçe çoğalıyor.

Yıldız Tilbe'den çarpıcı açıklamalar!

Yıldız Tilbe'den çarpıcı açıklamalar! Yıldız Tilbe konserinde şarkı sözlerini mi unuttu? Yıldız Tilbe'den şaşırtan sözler.

Tarkan, Yıldız Tilbe'yi reddetmişti! Gülşen'in yanıtı ise merakla bekleniyor

Tarkan, Yıldız Tilbe'yi reddetmişti! Gülşen'in yanıtı ise merakla bekleniyor. Yıldız Tilbe'nin yeni akımı. Yıldız Tilbe kimdir?

'Çalıntı Şarkı' iddiası hakkında Belma Şahin'den ilk açıklama!

'Çalıntı Şarkı' iddiası hakkında Belma Şahin'den ilk açıklama! Hasbelkader şarkısı çalıntı mı? Yıldız Tilbe'nin şarkısı çalıntı mı?

Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg Yıldız Tilbe'li fotoğraf paylaştı

Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe sosyal medyada paylaşılan fotoğrafla dünya gündemine girdi. Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg Yıldız Tilbe'li fotoğraf paylaştı. İşte o fotoğraf!

Yıldız Tilbe saçlarıyla sosyal medyada gündem oldu!

Pop müziğin önemli ismi yaptıklarıyla sürekli sosyal medyanın dilinde. Yıldız Tilbe şimdi de kazıttığı saçlarıyla gündeme geldi.