Yılmaz Erdoğan’dan Yeni Dizi Geliyor!

Yılmaz Erdoğan’dan Yeni Dizi Geliyor!
Ünlü isim Yılmaz Erdoğan’dan karantina günlerine özel bir dizi geliyor. Babam ile Sosyal Mesafe adını taşıyan dizinin pilot bölümünün çekimleri yakında başlayacak. İşte detaylar!

Oyuncu, yazar, şair, senarist ve yönetmen gibi pek çok dalda faaliyet gösteren ve bunların hemen hepsinde de başarılı olan ünlü isim Yılmaz Erdoğan’dan sevenlerini heyecanlandıracak bir haber geldi. Bir süredir ekranlarda aktif olarak yer almayan ve sadece Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’de genel yönetmen olarak görev alan Yılmaz Erdoğan’ın yeni bir dizi için çalıştığı ortaya çıktı. Koronavirüs günlerinde yine koronavirüs günlerinin artık herkesin ezbere bildiği sosyal mesafe konusunu hikaye edinen dizi projesinin BKM tarafından hayata geçirileceği öğrenildi. Bir Demet Tiyatro, Vizontele bir ve iki, Çok Güzel Hareketler Bunlar 1 ve 2 gibi pek çok yapımda imzası bulunan Erdoğan’ın yeni dizisinin adı ise Babam ile Sosyal Mesafe olarak belirlendi. İşte detaylar!

Babam ile Sosyal Mesafe!

BKM Yapım tarafından sosyal medya hesabından yapılan bir paylaşımda yeni bir dizinin hazırlıklarının başladığı ve diziyi ünlü isim Yılmaz Erdoğan’ın kaleme aldığı açıklandı. Koronavirüs günlerinin korunma ve virüsten uzak durma yöntemlerinden biri olarak herkes tarafından bilinen ve uygulanmaya çalışılan sosyal mesafe kuralının anlatılacağı dizinin adının Babam ile Sosyal Mesafe olacağı duyuruldu. Pilot bölüm için hazırlıkların başladığının duyurulduğu açıklama sonrası pek çok Yılmaz Erdoğan hayranı haberi sevinçle karşıladı. Bilindiği gibi ünlü isim Yılmaz Erdoğan uzun bir süredir ekranlarda görünmüyordu. Bu diziyle hem oyuncu olarak geri döneceği hem de diziyi yazacağı öğrenildi.   

Babam ile Sosyal Mesafe Konusu Ne?

Yılmaz Erdoğan tarafından kaleme alınan ve BKM Yapım tarafından hayata geçirilecek olan Babam ile Sosyal Mesafe adlı yapımın pilot bölümü için çekim hazırlıkları başladı. Dizinin hangi kanalda yayınlanacağı şimdilik bilinmiyor. Konusu oldukça ilginç olan ve dünyada hızla yayınlan koronavirüs sebebiyle sosyal mesafe kuralının uygulandığı tedbirin anlatıldığı dizide, 50 yaşındaki bir adamın eşiyle tartışarak oğlunun evine gitmesini konu alıyor. Ancak asıl olaylar bundan sonra başlıyor. Baba oğlunun evine gittiği gün karantina dolayısıyla sokağa çıkma yasağı uygulanmaya başlar ve baba ile arasının limoni olduğu oğlu aynı evin içinde kalırlar. İkilinin arasında geçecek tatlı sert tartışmaların ve birbirine muhtaç olma durumlarının hikaye edileceği dizide Yılmaz Erdoğan 50 yaşındaki babayı canlandıracak. Ancak oğlunu kimin oynayacağı henüz belli değil.

02-05-2020
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar