Yılmaz Erdoğan'ın sevgilisinin kim olduğu ortaya çıktı

Yılmaz Erdoğan'ın sevgilisinin kim olduğu ortaya çıktı
Oyuncu ve tiyatro sanatçısı Yılmaz Erdoğan'ın ilişki yaşamaya başladığı merak edilen isim belli oldu. Yılmaz Erdoğan'ın sevgilisinin kim olduğu ortaya çıktı!

Ünlülerin özel hayatları ve yaşadığı ilişkiler hayranları tarafından merak ediliyor. Oyuncu, yönetmen, senarist ve tiyatro sanatçısı olan Yılmaz Erdoğan'ın birlikte görüntülendiği isim de magazin dünyasını bir hayli merak ettirmişti. Yılmaz Erdoğan geçen günlerde Etiler'de genç bir kadınla görüntülenmişti. Magazin muhabirleri tarafından görüntülenen ikili panik yaşamış ve bir birinden uzaklaşmıştı. Yılmaz Erdoğan geçen cuma günü görüntülenmesi üzerine sorulan soruları da cevapsız bırakmış ve muhabire "Tamam kaybol" şeklinde sert bir ifadeyle cevap vermişti.

Yılmaz Erdoğan kiminle birlikte?

Yaşanan olayın ardından oldukça merak edilen genç kadının kimliği ortaya çıktı. Yılmaz Erdoğan'ın ilişki yaşadığı kadın spor spikeri Damla Uğurtürk. Sevilen sanatçı Yılmaz Erdoğan'dan 19 yaş küçük olan Damla Uğurtürk, TGRT, NTV, Kanal B ve TRT'de sunuculuk ve muhabirlik olarak görev aldı. Yılmaz Erdoğan ve Damla Uğurtürk 5 ay önce de Beşiktaş'ın ödül gecesinde beraber sunuculuk yapmıştı. İkilinin uzun süredir birlikte olduğu ve birlikte çalıştıkları programlarda yakınlaştıkları öğrenildi.

Yılmaz Erdoğan ve Damla Uğurtürk nasıl tanıştı?

Yılmaz Erdoğan ve Damla Uğurtürk'ün birlikteliği gündeme bomba gibi düştü. Ekranların sevilen sanatçılarından biri olan Yılmaz Erdoğan'ın hayatında uzun süredir kimse yoktu. Etiler'de objektiflere yakalanan çift oldukça merak uyandırmıştı. Öğrenilen bilgilere göre Damla Uğurtürk ve Yılmaz Erdoğan Beşiktaş'ın kampanyası olan 'Bırakmam Seni' ödül gecesinde beraber sunuculuk yapmış ve daha sonrasında Uğurtürk, Yılmaz Erdoğan'ı YouTube kanalında da canlı yayına davet etmişti. İkilinin birlikte  gerçekleştirdikleri programlarda yakınlaştığı ve ilişkinin bu şekilde başladığı öğrenildi.

Damla Uğurtürk Kimdir?

Yılmaz Erdoğan'la birlikte olan Damla Uğurtürk, 1986 Ankara doğumlu. Uğurtürk, Çankaya Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Siyaset Bilimi Bölümü mezunu. Aynı zamanda LÖSEV gönüllüsü de olan Uğurtürk, birçok televizyon kanalında muhabirlik ve sunuculuk yaptı. Yılmaz Erdoğan ile ilişkisiyle gündeme gelen sunucu Uğurtürk, merak edilince çok sayıda kullanıcı tarafından Damla Uğurtürk Kimdir? sorusuyla internet ortamında arama yapıldı.

11-01-2021
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar