'Zamanın Kapıları' dizisinin lansman gecesi büyük ilgi gördü

'Zamanın Kapıları' dizisinin lansman gecesi büyük ilgi gördü
23 Mayıs'ta Türkiye'nin yanısıra Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerinde de yayınlanacak olan Zamanın Kapıları'nın gala gecesinde Emir Ersoy performansı ile unutulmaz anlar yaşattı.

Bein Media Group ceosu Yousef Al – Obaidly ‘Bir TOD ORIGINALS yapımı olan Zamanın Kapıları, Türkiye'nin yanı sıra Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerinde eş zamanlı olarak yayınlanacak. Bu projede emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum’ diyerek Zamanın Kapısı dizisinin sadece Türkiye’ye yönelik olmadığını belirtti.

Zamanın Kapıları dizisinin galası renkli geçti

Başrollerinde Birkan Sokullu ve Belçim Bilgin’in yer aldığı Tod Originals yapımı Zamanın Kapıları dizisinin lansmanı renkli ve coşkulu bir şekilde gerçekleşti. TOD’un merakla beklenen yeni dizisi Zamanın Kapıları Türkiye ile birlikte Kuzey Afrika ve Orta Doğu ülkelerinde de yayına girecek. Lansmanı  Boop Kuruçeşme'de gerçekleşen dizinin yönetmenliğini Yunus Ozan Korkut üstleniyor. 

Senaryo Büşra Cebe imzası taşıyor

Senaryosunu Büşra Cebe’nin kaleme aldığı dizide yer alan diğer oyuncular arasında Erkan Can, Alper Saldıran, Elçin Afacan, Engin Yüksel, Elçin Zehra İrem, Cem Bender, İbrahim Selim, Selen Uçer, Naz Çağla Irmak, Enes Külahçı gibi önemli isimler yer alıyor. Dizinin yapımcısı Fatih Aksoy ve oyuncuların yanı sıra davetlilerin katıldığı gecede Emir Ersoy davetlilere unutulmaz dakikalar yaşattı. 

Ayşe Övür’ün kitabını çok beğendim

Dizinin yapımcısı Fatih Aksoy; “Buraya geldiğiniz, bu geceyi bizimle paylaştığınız için çok teşekkür ederiz. TOD ile projenin ilk aşamalarından itibaren çok sıcak bir ilişki kurduk ve ortaya çok güzel bir iş çıktı. Ayşe Övür’ün kitabını okudum ve gerçekten çok beğendim, bunu ekrana taşımalıyız dedim. Umarım hepiniz dizimizi çok sever, beğenerek takip edersiniz.” şeklinde konuştu.

Oyunculara ve tüm ekibe teşekkür ederim

Gecede söz alan beIN MEDIA GROUP Eğlence İçeriklerinden Sorumlu Grup Başkanı Esra Özaral Altop; “Bu projenin hayata geçirilmesinde emeği geçen herkese, başta Medyapım olmak üzere, tüm yapımcı ekibimize ve oyuncularımıza teşekkür etmek istiyorum. Sizlerin tutkusu ve özverisi olmadan, bu muhteşem dizi bugün burada olamazdı. beIN MEDIA GROUP'un güçlü desteği ve CEO’muz Yousef Al-Obaidly'in liderliği olmadan, bu projenin başarıya ulaşması mümkün olamazdı. Kendilerine de minnettarım.” dedi.

Dünya Türkiye’yi dizilerden tanıyor

beIN MEDIA GROUP & Digiturk CEO’su Yousef Al – Obaidly ise: “Zamanın Kapıları'nın izleyicilerimizi heyecanlandıracağından eminim. Şu anda sadece Türkiye'de değil, tüm dünyada Türk yapımlarına büyük bir ilgi olduğunu biliyoruz. Türkiye'deki eğlence sektörü tüm dünyada yaratıcılığı, yüksek prodüksiyon kalitesi ve heyecan verici dizileriyle tanınıyor. Zamanın Kapıları gibi orijinal içerikler Türkiye için bir başka başarı öyküsüdür. beIN MEDIA GROUP olarak, sadece Türkiye'ye yatırım yapmaktan ve Türk yapımları yaratmaktan değil; aynı zamanda dizileri ve oyuncuları dünyanın dört bir yanına ihraç etmekten gurur duyuyoruz.” Diyerek Türk dizilerinin yükselişinin devam ettiğinin altını çizdi.

17-05-2024
Yazar Hakkında
Yorumlar