Sandık Kokusu dizisinin oyuncu kadrosunda büyük değişim

Sandık Kokusu dizisinin oyuncu kadrosunda büyük değişim
Daha ilk sezonundabaşarılı bir performans göstererek ikinci sezona devam edecek olan Sandık Kokusu dizisi'nden Metin Akdülger ayrılıyor. Diziye yeni bir oyuncu dahil oldu.

Show TV’nin Çarşamba akşamlarına damgasını vuran Sandık Kokusu dizisinde çok önemli oyuncu değişiklikleri oldu. Dizinin başrolünde yer alan ve Atilla karakterine hayat veren Metin Akdülger senaryo gereği diziye veda ediyor. Metin Akdülger’den boşalan başrole ise en son Kirli Sepeti’nde başarılı performansı ile göz dolduran Serkay Tütüncü dahil oluyor. Serkay Tüütncü Irmak karakteri ile yakınlık kuracak olan Kıvanç karakterini canlandıracak.

Sandık Kokusu’na başrol oyuncusu veda ederken bir oyuncu dahil oluyor

Çarşamba akşamlarına damgasını vurmaya devam eden Sandık Kokusu dizisi’nin önemli oyuncularından Metin Akdülger diziden ayrılıyor. Özellikle sevenleri tarafından üzüntü ile karşılanan bu sürpriz haberin gerçek olduğu kulislere sızdı. Sandık Kokusu dizisinin 23. Bölümünde Karsu(Özge Özpirinççi) çocuklarının velayetin kaybetmesine neden olan Atilla’dan(Metin Akdülger) gitmesini istiyor. Tanıtım filmindeki bu sahnenin bir veda olduğu sonradan anlaşıldı. Karsu’nun isteği üzerine Atilla’nın gitmesi Metin Akdülger’in de diziye veda etmesi anlamına geliyor.

Diziye Serkay Tütüncü dahil oluyor

Metin Akdülger’in ayrılmasının ardından diziye çok önemli bir ismin dahil olacağı konuşuluyordu. 12 Haziran’da sezon finali yapılacak olan sevilen diziye dahil olan isim belli oldu. Son olarak Kirli Sepeti dizisinde yer alan yakışıklı oyuncu Serkay Tütüncü Sandık Kokusu dizisinin oyuncu kadrosuna dahil doldu. Kıvanç karakterine hayat verecek olan Serkay Tütüncü’nün gelişi ile dizinin hareketlenmesi bekleniyor. Meriç Aral’ın canlandırdığı Irmak karakteri ile yakınlaşacak olan Tütüncü’nün reytinglere ne oranda etkide bulunacağı da merak konusu. 

Sandık Kokusu gelecek sezon da devam edecek

Melis Civelek ve Zeynep Gür ikilisinin senaryosunu kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunda Nezaket Coşkun oturuyor. Yeni sezon için onay alan dizi tecrübeli oyuncular Demet Akbağ ile Uğur Yücel’i bir araya getirmesi ile çokça konuşulmuştu. Yıllar sonra aynı dizide buluşan bu ikilinin Show TV’nin sevilen dizisi Sandık Kokusu’na ayrı bir renk kattıkları da yadsınamaz bir gerçek. Tecrübeli isimlerle genç jenerasyonunun uyumlu bir şekilde rol aldıkları dizinin başarısında bu uyumun çok önemli olduğu belirtiliyor. Serkay Tütüncü’nün gelişi ile zenginleşen kadronun gelecek seneye de imza atması bekleniyor.

17-05-2024
Yazar Hakkında
Yorumlar