Zuhal Topal'la Sofrada bu hafta kim birinci oldu?

Zuhal Topal'la Sofrada bu hafta kim birinci oldu?
Yazar: Özlem Olgunsoy
Tarih: 2019-03-15
Zuhal Topal'la Sofrada bu hafta kim kazandı? Fox tv ekranlarının sevilen yarışması Zuhal Topal'la Sofrada haftanın finalinde kim kazandı?

Fox tv ekranlarının başarılı programı Zuhal Topal'la Sofrada, bugün haftanın finali yapıldı. Yapılan final programında kim kazanacağı merakla beklendi. 15 Mart Cuma günü Zuhal Topal'la Sofrada haftanın finalinde hangi gelin ve kaynana birinci oldu? Zuhal Topal'la Sofrada, Zuhal Topal'dan en çok puanı hangi gelin aldı. İşte 15 Mart cuma günü Zuhal Topal'la Sofrada yarışması haftanın finali programından detaylar...

Fox tv kanalının en sevilen programları arasında yer alan Zuhal Topal'la Sofrada programında, birbirinden hamarat gelinler kıyasıya yarıştı. Kaynanaların hazırlanan menülere verdikleri notlar kim kazanacağını belli etti. Büyük bir uğraş sonrasında menülerini hazırlayan gelinler, kaynanaların haksız puanlarına oldukça sinirlendi. Bol tartışmalı bir haftanın ardından hangi gelin ve kaynananın kazandığı merak edilen konular arasında yer aldı. Peki hangi gelin kaç puan aldı? İşte Zuhal Topal'la Sofrada programı 15 Mart Cuma günü final bölümü ile ilgili detaylar...

Zuhal Topal'la Sofrada programı 15 Mart Cuma günü kim birinci oldu?

Zuhal Topal'la Sofrada programında bugün Vilana Hanım, kayınvalideler için menülerini hazırladı. Yemeklerin yenmesinin ardından kaynanalar puanlarını verdi. Her zaman ki gibi verilen puanların haksızlık olduğunu düşünen Vilana gelinin evinde oldukça gergin anlar yaşandı. Puanların verilmesinin ardından final bölümüne geçilerek hangi gelin ve kaynananın birinci olduğu açıklandı. Zuhal Topal'ın sunumuyla haftanın birinci olan ve 10 bin tlyi kazanan gelin belli oldu. 

Zuhal Topal'la Sofrada 15 Mart Cuma günü final bölümünde, birinci olan  Merve Gelin 10 bin Tl ödülün sahibi oldu.

Zuhal Topal'la Sofrada bu hafta hangi gelin kaç puan aldı?

Zuhal Topal'la Sofrada 1.Gün Hilal Hanım 18 puan alarak yarışmanın beşincisi oldu.

Zuhal Topal'la Sofrada 2.Gün Merve Hanım 25 puan alarak yarışmanın birincisi oldu.

Zuhal Topal'la Sofrada 3.Gün Özge Hanım 23 puan alarak yarışmanın dördüncüsü oldu.

Zuhal Topal'la Sofrada 4.Gün İpek Hanım 20 puan alarak yarışmanın üçüncüsü oldu.

Zuhal Topal'la Sofrada 5.Gün Vilana Hanım 20 puan alarak yarışmanın üçüncüsü oldu.

Zuhal Topal kimdir?

1976 yılında dünyaya gelen Zuhal Topal, İstanbul doğumludur. 2008 yılında Korhan Saygıner ile evlenen Zuhal Topal, başarılı bir oyuncudur. 

Programları

Film Gibi

Hokus Pokus

Zuhal Topal'la İzdivaç

Zuhal Topal'la 4/4 lük Kadın

Kazanmak İçin Bir Dakika

Hayata Dair Zuhal Topal

Zuhal Topal'la Sofrada

TRT 1 izle
Show Tv izle
Star Tv izle
NTV izle
TRT Haber izle
Haber Türk izle
CNN Türk izle
TRT Spor izle
Etiketler
Yorumlar