Kübra Sete Çıktı Dizide Kim Kimdir?

Merakla beklenen Kübra sete çıktı ve diziden ilk kareler gelmeye başladı. Peki Netflix’in yeni dizisi Kübra’da kim kimdir ve konusu nedir?

Çağatay Ulusoy’un Dizisi Kübra’nın Çekimleri Başladı

Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy’un başrolünde yer aldığı ve uzun süredir hazırlıkları süren Kübra dizisinin çekimleri başladı.

Kübra Dizisinde Çağatay Ulusoy’un partneri kim oldu?

Netflix’te yayınlanacak ve şimdiden merakla beklenmeye başlayan yeni orijinal içeriklerden Kübra dizisinde Çağatay Ulusoy’un partneri belli oldu.

Kübra Dizisine Yeni Oyuncu

Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy’un Gökhan karakteriyle başrol oynayacağı Kübra adlı dizinin cast çalışmaları devam ediyor. Diziye Aytek Şayan dahil oldu.

Kübra dizisinde Çağatay Ulusoy'un kız kardeşi kim oldu?

Netflix için OGM tarafından hazırlanan ve yakında çekimleri başlayacak olan Kübra dizisinde Çağatay Ulusoy'un kız kardeşini kimin canlandıracağı belli oldu.

Büşra Develi Kübra dizisinde

Netflix’te yayınlanacak ve başrolünde Çağatay Ulusoy’un yer alacağı Kübra adlı dizide Çağan Irmak’ın partneri belli oldu.

Kübra dizisinin detayları belli oldu

Başarılı ve ünlü oyuncu Çağatay Ulusyoy’un başrolünde yer alacağı yeni dizi Kübra’nın detayları belli olmaya başladı. Dizi Netflix’te yayınlanacak.

Çağatay Ulusoy'un yeni dizisi belli oldu

Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği "Kübra" dizisi cast çalışmalarına devam ediyor OGM Pictures'ın anlaştığı Çağatay Ulusoy'un yeni projesi belli oldu

Ünlü Oyuncu Ebru Şahin'den Sürpriz Proje

Son olarak Destan Dizisinde başrol oynayan ve başarılı bir dönem geçiren genç ve güzel oyuncu Ebru Şahin’in yeni projesi belli oldu.

Terzi Dizisinin İlk Fragmanı Yayınlandı

Uzun süredir merakla beklenen ve yayınlanıp yayınlanmayacağı tam bir yılan hikayesine dönen Terzi dizisinin ilk fragmanı yayınlandı.

Çağatay Ulusoy’dan evlilik kararı!

Magazin basınında evlenecekleri iddiası gündeme gelen Çağatay Ulusoy ve Duygu Sarışın’dan beklenen hamle geldi. Yoğun dizi çalışmalarından dolayı ikili sezon bitiminde evlenecekler

Çağatay Ulusoy sette kaza geçirdi

Son günlerde dizi setlerinde birbiri ardınca kazalar yaşanıyor İsmail Hacıoğlu'nun sette yaralanmasında sonra 'Terzi' dizi setinde Çağatay Ulusoy kaza geçirdi

Terzi dizisinin ikinci sezonuna bomba isim

Ekrana gelmeye hazırlanan yeni dizi Terzi'nin ikinci sezon hazırlıklarına da başlandı. Terzi dizisinin ikinci sezon çekimleri başlarken bomba bir isimle anlaşma sağlandı.

Evrim Alasya Çağatay Ulusoy’lu Terzi Dizisine Katıldı

Netflix’te yayınlanacak olan ve kadrosunda birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı Terzi dizisinin kadrosuna genç oyuncu Evrim Alasya’da katıldı.

Terzi dizisinde Çağatay Ulusoy'un yeni partneri belli oldu

İlk adı Süslü Korkuluk olan Terzi dizisinin kadın başrol oyuncusu belli oldu. Çağatay Ulusoy'un başrolde olduğu Terzi'de kadın başrol oyuncusu kim oldu?

Süslü Korkuluk dizisinin bu kez de adı değişti! İşte yeni ismi

Çağatay Ulusoy'un başrolde olduğu Süslü Korkuluk dizisi yayına başlamadan birçok değişiklik geçirdi. Süslü Korkuluk dizisinin bu kez de adı değişti! İşte yeni ismi…

Süslü Korkuluk'ta bu kez Esra Bilgiç krizi yaşanıyor

Yeni dizi Süslü Korkuluk'ta sular durulmuyor. Çağatay Ulusoy'un başrolde olduğu Süslü Korkuluk dizisinde bu kez Esra Bilgiç krizi yaşanıyor. İşte detaylar…

Son Olarak Yabancı Dizisinde Rol Alan Salih Bademci Süslü Korkuluk Dizisiyle Ekranlara Dönüyor

OGM Pictures tarafından hazırlıkları sürdürülen ve Çağatay Ulusoy’un başrolünde yer aldığı Süslü Korkuluk’un kadrosuna başarılı oyuncu Salih Bademci de katıldı.

Süslü Korkuluk dizisinde Çağatay Ulusoy’un partneri belli oldu

Cem Karcı’nın yönettiği Süslü Korkuluk dizisinde erkek başrol oyuncusu Çağatay Ulusoy'un partneri kadın başrol için Esra Bilgiç ile anlaşıldı

Kanunsuz Topraklar’ın Finalinden Sonra Esra Bilgiç’e Bomba Teklif

Erken Final yapan Kanunsuz Topraklar’da Gülfem karakterini canlandıran güzel oyuncu Esra Bilgiç’e Süslü Korkuluk dizisinden bomba bir teklif geldi.