GenelHaberSporBelgeselÇocukDiniYerel    türk bayrağı azerbaycan bayrağı KKTC bayrağı alman bayrağı

CNN International Canlı YayınıCNN (Cable News Network); Ted Turner tarafından 1 Haziran 1980 tarihinde kurulan televizyon kanalıdır. Ayrıca ABD'de 24 saat sadece haber yayınlayan ilk televizyon kanalıdır.

Turner Broadcasting System bünyesinde yayın faaliyetlerine başlayan kanalın adının açılımı Cable News Network'dür. Kanalda yayınlanan ilk haber programını sunuculuğunu David Walker ve Lois Hart çifti yapmıştır. Kanalın yayın ağı kuruluşunun ardından hızla geliştirilmiş kablolu ve uydu yayın yapan tüm firmalarla anlaşılmış ardındna havalanı ve radyo ağları dahil olmak üzere yayınlarını iletmeyi başarmıştır. Şimdilerde en büyük medya kuruluşlarından biri olan CNN, neredeyse tüm dünya üzerinde izlenebilir durumdadır.


Kanal Adı: CNN International
Yayın Merkezi: ABD
Kanal Türü: Genel
Ünvanı: Turner Broadcasting System

İletişim Bilgileri
E-mail: [email protected]
Web: www.edition.cnn.com

CNN International Uydu Frekans Bilgileri
Frekans: 11862
Sembol: 27500
FEC: 5/6
Polar: h


CNN International canlı yayınını sitene ekle

CNN International İzleyici Yorumları


Yorum Yap
Hatalı Yayın Bildir
Adınız E-Posta Yormunuz
seyit ali oz2012-01-02 18:59:33Bu ulke hepimizin yarin yogoslavya benzeri olursa sakin parana guvenip baska ulkede yasarim hayaline hic aklina bile getirme.Hadi kardesim gec degil o buyuk ulke ne Talipler gorudu ne kendine aydin aymazlar gordu; Bak kardesim bu gun o turleri nasil lanetyliyorsak yarin sende lanetlenme.Birak sana saygi duyalim

Aktif İzleyiciler

» Canlitv.com'da şuan aktif olan ziyaretçilerin izlediği kanallar.