iletişimLinkler

Fragman, Oyun ve Namaz Vakitleri gibi farklı temalara sahip, alanında tecrübeli, en doğru bilgiye ulaşabileceğiniz ve kaliteli vakit geçirebileceğiniz internet sitelerini siz değerli ziyaretçilerimiz için derledik;

Fragmanlar

Yayın hayatına 2009 yılında başlayan fragmanlar.com 10 yıldan uzun süredir dizi ve sinema sektöründe önemli rol üstlenen internet siteleri arasında yer alıyor. Vizyona girecek sinema filmleri ve güncel yayınlanan televizyon dizilerinin tanıtımlarını en hızlı şekilde izlemek, dizi ve sinema sektöründen yaşanan gelişmelerden anında haberdar olabilmek için fragmanlar.com'u ziyaret etmeyi unutmayın!
Dizi ve Film fragmanı izlemek için tıklayın: Fragmanlar

Rekor Oyun

7'den 70'e her yaş grubuna uygun, en kaliteli ve en güzel oyunların birarada bulunduğu ücretsiz oyun platformu rekoroyun.com 2009 yılından günümüze oyunseverlerin en çok ziyaret ettiği internet siteleri arasında yer alıyor. Siteye hergün tecrübeli editör ekibi tarafından defalarca test edilerek özenle seçilen en az bir (1) oyun ekleniyor. Günün yorgunluğunu oyun oynayarak atmak istiyorsanız, rekoroyun.com'u ziyaret etmeyi unutmayın!
Oyun oynamak için tıklayın : Oyunlar

Vakitçi

Vakitci.com, dünyanın 8000 merkezinden bölge bölge namaz vakitlerini , T.C. Diyanet İşleri Başkanlığı fetvalarına uygun olarak matematiksel yöntemlerle 2006 yılından günümüze ziyaretçileri için hesaplıyor. Sabah, öğle, ikindi, akşam, yatsı namazı ve imsak vakti namaz saatlerinden haberdar olmak istiyorsanız vakitci.com'u takip edebilirsiniz.
Namaz vakitlerini öğrenmek için tıklayın: Namaz Vakitleri