MasterChef Türkiye Yeni Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu

Tv 8 ekranlarında yayınlanan ve seyircinin çok sevdiği başarılı yarışma programlarından MasterChef Türkiye’nin yayın tarihi belli oldu.

MasterChef 2022 Başvuruları Başladı Mı? Başvurular Nerden Nasıl Yapılır?

TV8’in sevilen yarışma programı MasterChef Türkiye 2022 yeni sezonda da ekranlarda olmaya devam edecek. Peki, MasterChef ne zaman başlayacak? MasterChef nasıl Başvurulur?

MasterChef Türkiye’nin Ünlü Şefi Somer Sivrioğlu’ndan Flaş Mehmet Yalçınkaya Açıklaması!

MasterChef Türkiye Programının sevilen jüri üyelerinden Somer Sivrioğlu katıldığı bir programda ekip arladaşı Mehmet Yalçınkaya ile ilgili çarpıcı bir itirafta bulundu.

MasterChef 2021 Şampiyonu Belli Oldu! MasterChef Türkiye Birincisi kim oldu?

Aylar süren mücadele güzel bir finalle son buldu. Canlı yayında 2021 MasterChef şampiyonu belli oldu. Finale Hasan ve Eren kaldı. MasterChef birincisi Hasan mı oldu? Eren mi oldu?

MasterChef Türkiye’nin Final tarihi Belli Oldu

Uzun ve heyecanlı süren haftalardan sonra MasterChef Türkiye’de sezon finaline gelindi. 16 adayla başlayan yarışmada final haftasına 4 yarışmacıyla giriliyor.

MasterChef Dilara Elendi Aşk İddiaları Sona Erdi

MasterChef Türkiye’de sona gelindi. Şef önlüğünü giyen dört yarışmacı belli oldu. Yarışmaya beşinci olarak veda eden Dilara ise gözyaşları arasında veda etti.

MasterChef Konuk Şefi Osman Sezener Kimdir?

6 Ocak günü TV8 kanalında yayınlanan MasterChef 151. yeni bölümüne meşhur şef Osman Sezener konuk olarak katıldı. Yaptığı yorumlarla MasterChef severleri kendine hayran bıraktı

19 Aralık Pazar Reyting Sonuçları: Dünün reytinglerinde Yargı, Teşkilat mücadelesi nasıl sonuçlandı?

19 Aralık Pazar gününe ait reyting sonuçları belli oldu. Yargı ve Teşkilat dizilerinin yeni bölümüyle ekrana geldiği dünün reytinglerinde kazanan kim oldu?

MasterChef Türkiye’de Bu Hafta Kim Elendi?

Tv 8 ekranlarının sevilen yarışma programı MasterChef Türkiye’den elenen isim belli oldu. Zorlu geçen haftanın ardından başarılı isim Safanur yarışmaya veda etti.

MasterChef Türkiye’den Elenen İsim Belli Oldu

Tv 8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye’de bu hafta elenen isim belli oldu. Yarışmaya sonradan katılan Pelin elenen isim oldu.

MasterChef Türkiye Emre’ye Acun lıcalı’dan İş Teklifi

MasterChef Türkiye’den elenen Emre Büber neden elendi? Emre Büber Parkinson hastası mı? Acun Ilıcalı Emre’ye iş teklif etti mi? İşte cevaplar!

8 Kasım 2021 Pazartesi Reyting Sonuçları

8 Kasım 2021 Pazartesi günü yayınlanan dizi, film, haber bülteni ve televizyon programlarının reyting sonuçları açıklandı.

MasterChef Türkiye’de Şok Veda

Tv 8’in sevilen yemek yarışma programı MasterChef Türkiye’de dün akşam eleme gecesi heyecanı yaşandı. Yarışmaya iddialı isim veda etti.

MasterChef Türkiye’de Kriz

Tv 8 ekranlarının sevilen ve heyecanla seyredilen yarışma programı MasterChef Türkiye’de büyük bir jüri krizi yaşanıyor.

Reyting Sonuçları: 18 Ekim Pazartesi

18 Ekim Pazartesi reyting sonuçları belli oldu. Kalp Yarası ve Yasak Elma dizilerinin ekrana geldiği Pazartesi gününün en çok izlenen dizisi hangisi oldu?

MasterChef Türkiye’de İddialı İsim Elendi

Tv 8 ekranlarının sevilen ve reyting rekorları kıran başarılı yarışma programı MasterChef Türkiye’den iddialı bir isim daha elendi.

Master Chef Murat Özdemir yine olay çıkardı

Katıldığı MasterChef  yarışmasından disiplinsizlik nedeniyle kovulan, acısını  evinde beslediği papağana eziyet ederek çıkarmaya çalışan Murat Özdemir yoğun tepki almıştı.

28 Eylül Salı Reyting Sonuçları

28 Eylül Salı reyting sonuçları belli oldu. Ada Masalı, Baht Oyunu, Masumlar Apartmanı ve Evlilik Hakkında Her Şey dizileri dünün reytinglerinde hangi sırada yer aldı?

MasterChef Türkiye 2021 76. Bölüm İzle

MasterChef Türkiye 2021 76. Bölüm İzle; 25 Eylül Cumartesi 76. Bölümüyle ekrana gelen MasterChef Türkiye’nin yayınlanan 76.Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

23 Eylül 2021 Perşembe Reyting Sonuçları

TİAK'ın ölçümlediği 23 Eylül 2021 Perşembe reyting sonuçları belli oldu. Barbaroslar, Bir Zamanlar Çukurova, Camdaki Kız yarışında günün birincisi kim oldu?