Reytingler

Reyting Haberleri

30 Temmuz Cuma Reyting Sonuçları

30 Temmuz Cuma reyting sonuçları belli oldu. Total, AB ve ABC reyting kategorilerinde dünün en çok izleneni hangi yapım oldu?

17 Haziran 2021 Perşembe Reyting Sonuçları

17 Haziran 2021 Perşembe gününe ait reyting sonuçları elimize ulaştı. Total ve AB reyting kategorilerinde dün en çok hangi program izlendi? Dünün reytingleri haberimizde!

16 Haziran 2021 Çarşamba Reyting Sonuçları

16 Haziran 2021 Çarşamba gününe ait reyting sonuçları belli oldu. Dün hangi tv'de yayınlanan hangi yapım reytinglerde hangi sıralamada yer aldı?

11 Haziran 2021 Cuma reyting sonuçları

11 Haziran 2021 Cuma reyting sonuçları belli oldu. Total, AB ve ABC kategorilerinde dün en çok izlenen dizi veya program hangisi oldu?

9 Haziran 2021 Çarşamba reyting sonuçları

Kuruluş Osman, Sen Çal Kapımı ve Cam Tavanlar rekabetinde en çok izlenen hangisi oldu? İşte 9 Haziran 2021 Çarşamba reyting sonuçları.

4 Mayıs Salı Reyting Sonuçları

4 Mayıs Salı gününe ait reyting sonuçları belli oldu. EDHO, Masumlar Apartmanı mücadelesi nasıl sonuçlandı? İşte dünün reytingleri

27 Nisan Salı Reyting Sonuçları

27 Nisan Salı reyting sonuçları belli oldu. Masumlar Apartmanı, Hekimoğlu, Baraj ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz mücadelesi nasıl sonuçlandı? İşte dünün reytingleri...

26 Nisan Pazartesi reyting sonuçları

26 Nisan Pazartesi reyting sonuçları belli oldu. Çukur, Yasak Elma, Kağıt Ev, Uyanış Büyük Selçuklu dizilerinin ekrana geldiği günde en çok izlenen hangisi oldu?

Reyting sonuçları belli oldu! 20 Nisan 2021 Salı en çok izlenen program hangisi oldu?

Reyting sonuçları belli oldu. 20 Nisan 2021 Salı günü yayınlanan dizi ve programlar arasında en çok izlenen hangisi oldu?

19 Nisan Pazartesi reyting sonuçları belli oldu! Kağıt Ev ne kadar izlendi?

19 Nisan Pazartesi reyting sonuçları belli oldu. Dün Star TV'de ilk bölümüyle yayınlanan Kağıt Ev dizisi ne kadar izlendi? İşte dünün reytingleri!

23 Mart 2021 Salı reyting sonuçları

23 Mart 2021 Salı reyting sonuçları belli oldu. Masumlar Apartmanı, EDHO, Baraj ve Hekimoğlu dizilerinin ekrana geldiği Salı günü en çok izlenen yapım hangisi oldu?

Flaş Gelişme! Menajerimi Ara Final Yapıyor

Star Tv ekranlarında Pazar akşamı ekrana gelen ve bu sezon başlayan dizilerden biri olan Menajerimi Ara’nın sezon sonunda final yapmasına karar verildi.

Teşkilat dizisi 2. bölümüyle reyting rekoru kırdı

Onlar resmen ölü isimsiz kahramanlar. vatan için en sevdiklerinden hatta kendi canlarından bile vazgeçtiler. ülkemizin ilk istihbarat dizisi Teşkilat rekorları parça parça etti.

Star Tv’de Yayınlanan İbo Show Final mi Yapıyor?

Star Tv ekranlarında Cumartesi akşamları ekrana gelen ve İbrahim Tatlıses tarafından sunulan İbo Show Final mi Yapıyor? İşte cevabı!

3 Mart Çarşamba reyting sonuçları

3 Mart Çarşamba reyting sonuçları belli oldu. Sadakatsiz ve Kuruluş Osman dizilerinin kıyasıya rekabet ettiği günün kazananı kim oldu?

17 Şubat 2021 Çarşamba Reyting Sonuçları

TİAK tarafından ölçümlenen 17 Şubat 2021 Çarşamba reyting sonuçları belli oldu. Dünün reytinglerinde en çok izlenen dizi hangisi oldu?

16 Şubat 2021 Salı Reyting Sonuçları Belli Oldu!

16 Şubat 2021 Salı günü ekrana gelen dizi ve programların reyting sonuçları belli oldu. Dün seyircinin tercihi hangi yapım oldu?

Songül Karlı: Reyting İçin Evlendim

Ünlü türkücü Songül Karlı yaptığı açıklamalarla magazin basınında bir anda gündem oldu. Songül Karlı reyting uruna evlilik yaptığını açıkladı.

2 Şubat 2021 Salı Reyting Sonuçları

2 Şubat 2021 Salı reyting sonuçları belli oldu. Masumlar Apartmanı, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Hekimoğlu ve Baraj mücadelesi nasıl sonuçlandı? İşte dünün reytingleri!

1 Şubat 2021 Pazartesi Reyting Sonuçları

1 Şubat 2021 Pazartesi gününe ait reyting sonuçları belli oldu. Masumlar Apartmanı, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz mücadelesi nasıl sonuçlandı? İşte dünün reytingleri!