Cennetin Çocukları dizisinde sürpriz değişiklik!

Masumlar Apartmanı’nın final yapmasıyla yerine gelecek yapım merak ediliyordu Gold Film tarafından TRT1 için hazırlanan Yürek Çıkmazı salı günleri yayınlanacak

Cennet'in Çocukları Dizisi Sete Çıktı

TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan ve Gold Film tarafından hazırlanan Cennet’in Çocukları dizisi sete çıkarak motor dedi.

Oyuncu İlayda Ildır’ın yeni projesi belli oldu

Gold Film'in üstlendiği Cennetin Çocukları dizisi Ayça Bingöl ile Alp Navruz’u aynı projede buluşturdu Usta isimleri bir araya getiren diziye genç oyuncu İlayda Ildır da katıldı

Sadakatsizin Ali'si Alp Akar'ın Yeni Projesi Belli Oldu

TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan Cennet’in Çocukları dizisine setlerin çok yakından tanıdığı genç ve yetenekli bir isim olan Alp Akar dahil oldu.

Erhan Alpay Cennetin Çocukları Dizisine Dahil Oldu

TRT 1 ekranlarında yeni yayın döneminde yayınlanacak olan ve şu sıralar hazırlıkları süren Cennet’in Çocukları’na Erhan Alpay dahil oldu.

Cennetin Çocukları Dizisi Kadrosuyla Göz Kamaştırıyor

TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizi Cennetin Çocukları'nın cast çalışmaları devam ediyor. Dizinin oyuncu kadrosu şimdiden göz dolduruyor.

Usta Oyuncu Mesut Akusta'nın Yeni Dizisi Belli Oldu

Son olarak Teşkilat adlı dizide Mete Başkan karakterine hayat veren usta oyuncu Mesut Akusta’nın yeni sezonda rol alacağı dizi belli oldu.

Ünlü Oyuncu Dilara Aksüyek'in Yeni Projesi Belli Oldu

Son olarak Show Tv ekranlarında yayınlanan Baba dizisinde rol alan genç ve güzel oyuncu Dilara Aksüyek Cennet’in Çocukları dizisiyle el sıkıştı.

Alp Navruz’un Yeni Dizisi Belli Oldu: ‘Cennetin Çocukları’

Ada Masalı dizisinin Poyraz’ı Alp Navruz’un yeni dizisi belli oldu. Gelen teklifleri değerlendiren Alp Navruz TRT1’in sezon için çekilecek ‘Cennetin Çocukları’ dizisinde rol alacak

Ayça Bingöl’ün yeni projesi belli oldu

Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Kardeş Çocukları ve Kırmızı Oda gibi klt dizilerde yer alan Ayça Bingöl TRT1 yapımı hangi dizide oynayacak?