Yabani Dizisinin kadrosuna yeni oyuncular katıldı

Eylül yayın dönemi için çalışmalarını yoğunlaştıran televizyon kanallarından Fox Tv ekranlarında yayınlanacak yeni dizi Yabani’nin çekimleri yakında başlıyor.

Gizli Saklı dizisi konusu ve oyuncu kadrosu

Sinem Ünsal’ın Naz karatriyle başrol oynadığı dizide Pamir karakterlerini oynayan Halit Özgür Sarı, iki polisin mecburi birlikteliğini anlatan Fox yapımı dizide buluştu

Gizli Aşk Dizisine 3 Flaş Oyuncu

Fox Tv ekranlarında yaz sezonunda yayınlanacak olan ve iki sivil polisin aşk hikayesini anlatan Gizli Aşk dizisine üç yeni isim daha katıldı.

Yeni dizi Gizli Kalsın kadrosuna flaş isim

Yaz dizileri bir bir ortaya çıkmaya başladı. Yeni dizi Gizli Kalsın da bu diziler arasında. Merakla beklenen Gizli Kalsın oyuncu kadrosuna flaş isim daha katıldı.

Sinem Ünsan Yazlık Diziyle Ekranlara Dönüyor

İki genç ve başarılı oyuncu Fox Tv’de ekrana gelecek yazlık dizide buluşuyor. Sinem Ünsal ve Halit Özgür Sarı gizli polis rolünde seyirciyle buluşacak.

Halit Özgür Sarı ile Sinem Ünsal başrollerde buluştu

Sevilen iki oyuncu aynı projede buluşuyor. Halit Özgür Sarı ile Sinem Ünsal yeni dizinin başrollerinde buluştu. İşte diziyle ilgili tüm detaylar…

Kardeşlerim Kadir neden yok? Halit Özgür Sarı diziden ayrıldı mı?

Kardeşlerim dizisinde Kadir karakterini canlandıran Halit Özgür Sarı dizide neden yok? Sevilen dizinin ana karakterlerinden olan Kadir Kardeşlerim'den ayrıldı mı?

Kırmızı Oda 55. bölüm izle

Kırmızı Oda 55. bölüm izle; 10 Aralık Cuma Kırmızı Oda yeni bölüm ekranda olacak. Sevilen dizi Kırmızı Oda 55. bölüm izlemek için tüm detaylar haberimizde…

Kırmızı Oda 1. Bölüm izle

Merakla beklenen dizi Kırmızı Oda bu akşam ekranlara geliyor. Tv 8'de yayınlanacak Kırmızı Oda farklı formatıyla dikkat çekmeyi başardı. Kırmızı Oda 1. Bölüm izle!

Şampiyon Kerem (Halit Özgür Sarı) kimdir?

TRT ekranlarının daha başlamadan gündeme bomba gibi düşen dizisi Şampiyon'un oyuncu kadrosu belli oldu. Şampiyon dizisi Kerem (Halit Özgür Sarı) kimdir?