CanlıTV Blog

17 Şubat Pazar 2019 reyting sonuçları açıklandı!

17 Şubat Pazar 2019 reyting sonuçları açıklandı. Pazar günü hangi kanal daha çok izlendi? Savaşçı dizisi reyting sonuçlarında kaçıncı sırada?

16 Şubat Cumartesi 2019 reyting sonuçları açıklandı!

16 Şubat Cumartesi 2019 reyting sonuçları açıklandı. Cumartesi günü hangi diziler daha çok izlendi? Bir Zamanlar Çukurova reyting sonuçları.

Nöbet dizisinin afişi yayınlandı

Yakında Show TV'de yayınlanacak Nöbet dizisinin afişi yayınlandı. Nöbet dizisi ne zaman başlayacak? Hangi oyuncular rol alacak?

Çukur dizisi Uluç (Serhat Özcan) kimdir?

Çukur dizisinin oyuncu kadrosu genişlemeye devam ediyor. Serhat Özcan, Uluç karakteriyle Çukur'a katılan son isim oldu.

Tv'de bugün ne var? 10 Şubat yayın akışı

10 Şubat Pazar gününü evinde değerlendirmek isteyen değerli ziyaretçilerimiz için yayın akışını derledik. Tv'de bugün ne var?

Çukur'un gizemli karakterine Tansu Biçer hayat verecek!

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin 'Başkomiser Kemal'i, Çukur dizisinde gizemli karakter 'dostum'a hayat vereceği öğrenildi.

7 Şubat Perşembe günü hangi diziler var?

ATV, Kanal D, Star TV, Show TV, FOX TV ve TRT 1'de 7 Şubat Perşembe günü hangi diziler var? Kanalların yayın akışında neler var?

04 Şubat Pazartesi 2019 Reyting Sonuçları Açıklandı!

04 Şubat Pazartesi 2019 Reyting Sonuçları Açıklandı! Pazartesi günü reyting sonuçları. Pazartesi günü hangi dizi daha çok izlendi?

Güldür Güldür Show yeni sezon tarihi belli oldu

Güldür Güldür Show yeni sezon tarihi belli oldu. Sevilen program 16 Şubat Cumartesi saat 20:00'da Show TV'de kaldığı yerden devam edecek.

Güldür Güldür Show 2019 oyuncuları

Güldür Güldür Show 2019 oyuncuları kimlerdir? Güldür Güldür Show yeni kadrosunda kimler var? Güldür Güldür Show yeni sezon ne zaman başlayacak?

Dizilerin yeni bölümleri neden yok, ne zaman yayınlanacak?

Yeni yılın gelmesiyle dizileri yeni bölümleriyle ekranlarda görmemeye başladık. Bu aranın nedeni ne? Dizilerin yeni bölümleri ne zaman yayınlanmaya başlayacak.

Çukur'da Yamaç'ı kim vurdu? Diziye bomba transfer!

Ekranların başarılı dizisi Çukur'da Yamaç'ı kimin vurduğu en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. Çukur'un yeni transferi Yamaç'ı vuran kişi olabilir mi?

Çarpışma'nın Galip'i diziden ayrılıyor!

Show TV'nin başarılı dizisi Çarpışma'nın yayınlanacak 7. bölümünde bir ayrılığa eşlik edeceğiz. Dizide Galip karakterine hayat veren İsmail Demirci Çarpışma'dan ayrılacak.

Beni Affet dizisi ekranlara veda ediyor!

Star TV'nin günlük dizisi Beni Affet'in ekranlara veda edeceği öğrenildi. Peki Beni Affet dizisi neden final yapıyor? Ne zaman bitecek?

Gülperi Eyüp (Erkan Bektaş) kimdir?

Gülperi dizisinde herkesin öldü zannettiği Eyüp ortaya çıktı! Gülperi dizisinde Eyüp karakterine hayat veren Erkan Bektaş kimdir?

Reyting Sonuçları; 3 Aralık 2018 Pazartesi

Çukur, Söz ve Yasak Elma gibi çok izlenen diziler 3 Aralık Pazartesi günü reyting sıralaması için mücadele etti. Dün en çok hangi dizi izlendi? İşte ayrıntılı reyting sonuçları;

Kasım ayında en çok hangi diziler konuşuldu?

Televizyon ekranlarında yayınlanan, kasım ayının en çok konuşulan dizileri belli oldu. Hangi diziler kasım ayında daha çok yazılı basın haberine konu oldu? İşte detaylar;

Çukur 45. Bölüm Fragmanı | Koçovalılar Çukur'a giriyor!

Çukur 2. Sezon 12. bölüm fragmanı yayınlandı. 3 Aralık Pazartesi günü yeni bölümüyle ekrana gelecek Çukur'da neler olacak? Çukur 45. Bölüm Fragmanı;

Güldür Güldür Show Ne Zaman Başlıyor?

Show TV'nin başarılı yapımları yer arasında alan Güldür Güldür Show 2018-2019 sezonu ne zaman başlıyor? Güldür Güldür Show yeni sezonda hangi oyuncular var?

Bugün TV’de ne var? 23 Kasım Cuma 2018 TV yayın akışları

Bugün hangi diziler var? 23 Kasım Cuma 2018 tv yayın akışı listelerini ziyaretçilerimiz için derledik. Bugün tv'de ne var?