Güzel Günler Dizisinin Çekimleri Tamamlandı Dizi Paydos Dedi

Bu sezon Show Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve Pazar akşamları ekrana gelen Güzel Günler dizisi çekimlerini tamamladı.

Aile Dizisinde Flaş Ayrılık

Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın başrolünde yer aldığı Aile dizisinin sevilen oyuncusu Ushan Çakır diziyle vedalaştı.

Flaş Haber! Aile Dizisinin Setinde Kaza

Başrolünde Kıvanç Tatlıtuğ, Serenay Sarıkaya ve Nejat İşler’in yer aldığı Aile dizisinin setinde kaza yaşandı. Kazada yaralananlar oldu.

Kızılcık Şerbeti’nin sezon final tarihi belli oldu

Bu sezonun en başarılı dizilerinden biri olan ve son haftaların en çok tartışılan dizisi Kızılcık Şerbeti sezon final tarihini belirledi.

Show Tv dizisi Maviye Sürgün’ün afişi yayınlandı

Çekimleri şirin beldemiz Marmaris’te devam eden Show Tv dizisi Maviye Sürgün'ün heyecanla beklenen afişi yayınlandı ve izleyiciden büyük ilgi gördü.

Kızılcık Şerbeti’nin 23. Bölüm Ön İzlemesi Yayınlandı

Beş bölüm yayın durdurma cezası alan ve sektörde ve seyirci cephesinde büyük tepki alan Kızılcık Şerbeti cezası mahkeme tarafından durduruldu.

Musa Uzunlar "Aile" kadrosunda

Aile dizisi her hafta seyirciyi ekrana kilitlemeyi başarıyor. Başarısını yeni isimleri kadroya dahil ederek perçinleyen dram ve aile dizisine Musa Uzunlar da eklendi.

Kızılcık Şerbeti’nin Yayınlanmamasının Bedeli Show Tv’ye Ağır Oldu

Yayını RTÜK tarafından beş bölüm durdurulan Kızılcık Şerbeti’nin yayınlanmaması kanal için maddi yönden büyük zarar olarak ortaya çıktı.

Güzel Günler dizisinde sürpriz ayrılık!

Binnur Kaya ve Ecem Erkek’in başrolde olduğu Güzel Günler final için gün sayarken senaryo gereği karaktereler vedalaşılıyor. 22. bölümde, "Aleyna" karakteri diziye veda edecek.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin final tarihi belli oldu

Herkes 2. şansı hak eder, mattosuyla dizi severlerle buluşan BKM imzalı Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi geçen yaz sezonu başlamıştı. Mafya dizisi için final kararı verildi. 

Bir dizi daha final yapıyor (Güzel Günler)

Show Tv ekranlarında yayınlanan ve bu sezon başlayan dizilerden biri olan Güzel Günler dizisinin sezon sonunda 26. Bölümle birlikte final yapacağı öğrenildi.

Kızılcık Şerbeti’ne yeni oyuncu

Son günlerin en çok tartışılan ve konuşulan dizisi Kızılcık Şerbeti’nin kadrosuna son olarak başarılı bir oyuncu olan Yiğit Dikmen dahil oldu.

Dizi oyuncularından büyük tepki Kızılcık şerbeti içip kan kustuk

RTÜK, kadına şiddet sahnelerinden dolayı 5 yayın durdurma cezası verdiği Show TV dizisi Kızılcık Şerbeti hakkında verilen hükmü uyguladı. Oyuncular büyük tepki gösterdi.

Yayınlanacağı açıklanan "Kızılcık Şerbeti" dizisi niye yayınlanmadı?

14 Nisan tarihinde Kızılcık Şerbeti’nin özet bölümü yayınlanırken aniden yarıda kesildi yerine Rtük yasaklarında yayınlanan belgesellerden olan “İslamofobi” yayınlanmaya başladı

Kızılcık Şerbeti’nin cezası onaylandı

Kadına şiddet sahnelerinden dolayı RTÜK tarafından Kızılcık Şerbeti'ne kesilen cezayı mahkeme onayladı. 5 hafta boyunca Show Tv dizi yayınlanmak yerine belgesel yayınlayacak.

Aile Dizisine Flaş Oyuncu

Show Tv ekranlarında Salı akşamları yayınlanmaya başlayan yeni dizilerden Aile’nin birbirinden ünlü isimlerden oluşan kadrosuna genç ve başarılı bir oyuncu daha katıldı.

Mahkeme Kararını Verdi! Kızılcık Şerbeti Bu Akşam Var mı?

RTÜK tarafından beş bölüm yayını durdurulan Kızılcık Şerbeti dizisi bu akşam yayınlanacak mı? Show Tv’nin itirazına mahkeme ne karar verdi?

Ünlü Yönetmen Altan Dönmez'in yeni projesi belli oldu

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi haziran ayında final yaparak ekran macerasına son veriyor. Dizinin yönetmeni Altan Dönmez bir dizisi bitmeden diğer bir dizi ile anlaştı.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Final Yapıyor

Ekranların sevilen dizisi Gelsin Hayat Bildiği Gibi için final kararı alındı. Geçen yıl başlayan dizinin final tarihi kesinleşti.

Kıvanç Tatlıtuğ’dan boşanma iddialarına jet cevap!

Sosyal medyayı hareketlendiren boşanma iddiaları üzerine Kıvanç Tatlıtuğ cephesinden jet açıklama geldi. "Bu tip iddiaların her projede tekrarlanıyor. Keyifler çok yerinde."