Baba dizisi (Büşra) Özge Yağız kimdir?

Show TV'nin yeni dizilerinde Baba'da rol alacak isimlerden biri de Özge Yağız. Baba dizisi (Büşra) Özge Yağız kimdir? Oyuncu ile ilgili detaylar.

Show Tv’nin yeni dizisi Baba’nın ilk tanıtımı yayınlandı

ukur, Arıza ve Aziz gibi fenomen dizilere imza atan Show TV'nin sezona damga vuracak yeni dizisinin ilk tanıtımı dizi severleri heyecanlandırdı.

Aziz 10. Bölüm İzle

Aziz 10. Bölüm İzle; 21 Ocak Cuma akşamı 10. Yeni bölümüyle ekrana gelen Aziz’in yayınlanan 10. Yeni bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Baba dizisi Sevil (Beril Pozam) kimdir?

Beril Pozam, Show TV'den ekrana gelecek Baba dizisinde Sevil karakterine can verecek. Baba dizisi Sevil (Beril Pozam) kimdir?

Üç Kuruş Dizisine Sürpriz Transfer

Show Tv ekranlarında yayınlanan Üç Kuruş Dizisi’ne başarılı ve güzel oyuncu Sezin Akbaşoğulları dahil oldu. Oyuncu 11. Bölümden itibaren dizide yer alacak.

Üç Kuruş 10. bölüm izle

Üç Kuruş 10. bölüm izle: Show TV'nin Üç Kuruş dizisinin yeni bölümünü tek parça ve full izlemek için tüm detaylar sizlerle.

Aziz 9. Bölüm İzle

Aziz 9. Bölüm İzle; Show Tv ekranlarında yayınlanan ve bu akşam 9. Bölümüyle ekrana gelen Aziz Dizisinin yayınlanan 9. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Show Tv’nin Yeni Dizisi Oğlum’un İlk Tanıtımı Yayınlandı

Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve Ay Yapım tarafından hazırlanan yeni dizi Oğlum’un ilk tanıtımı yayınlandı. Dizide Canan Ergüder başrolü oynuyor.

Oğlum Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Şu sıralar seyircinin merakla beklediği ve Ay yapım tarafından Show Tv için hazırlıkları süren Oğlum Dizisinde hangi oyuncular yer alıyor ve dizinin konusu ne? İşte cevabı!

7 Ocak Cuma diziler neden yok? Yeni bölümler ne zaman yayınlayacak?

Yılbaşı nedeni ile  bir haftadır dizilerin yeni bölümleri yayınlanmıyor.İzleyici 7 Ocak Cuma akşamı dizileri yeni bölümlerinin ne zaman yayınlanacağını merak ediyor

Baba Dizisinde Kim Kimdir?

Show Tv ekranlarında hazırlıkları süren ve merakla beklenen Baba Dizisinde oyuncular ve karakterleri netleşmeye başladı. İşte Baba dizisinde kim kimdirin cevabı!

Başrol oyuncusu korona oldu Üç Kuruş dizisinin çekimleri durdu

Uraz Kaygılaroğlu'nun ve dizinin iki yönetmeninin koronavirüse yakalanıp karantinaya girmesiyle Üç Kuruş'un yeni bölüm çekimleri ertelendi

Oğlum dizisi Zeynep (Songül Öden) kimdir?

Show TV'de yeni başlayacak olan Oğlum dizisi için hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor. Oğlum dizisi Zeynep (Songül Öden) kimdir?

Oğlum Dizisi Tuğrul (Feyyaz Duman) Kimdir?

. 2022 Ocak ayında yayınlanacak olan Oğlum dizisi, biri 6 diğeri 12 yaşında Cem ve Kaan adlı iki çocuğun hikayesini ekrana getirecek. Kadroya son olarak Feyyaz Duman katıldı

Üç Kuruş 9. bölüm izle

Üç Kuruş 9. bölüm izle: Üç Kuruş dizisinin yeni bölümünü tek parça ve full HD olarak izlemek için tüm detaylar sizlerle.

Baba Dizisi Nerede Çekiliyor? Reşat Paşa Konağı’na Nasıl Gidilir?

Show Tv'de fragmanı yayınlanmaya başlayan ve oldukça heyecan ve merak uyandıran Baba dizisinin çekim mekanları nerede? Dizinin mekanı olan Reşat Paşa Konağı’na nasıl gidilir?

Aziz dizisi Efnan (Simay Barlas) Kimdir?

Aziz dizisiyle yıldızı parlayan Simay Barlas, Efnan karakteriyle hayran kitlesini artırdı. İzleyici tarafından merak edilen genç oyuncu yaşadığı değişimle şaşkınlık uyandırdı

Aziz 8. bölüm izle

Aziz 8. bölüm izle: Aziz dizisinin 24 Aralık Cuma ekrana gelen yeni bölümünü tek parça ve full HD olarak bu sayfa üzerinden izleyin.

Aslı Hünel, yeni programı Gelin Evi’ni anlattı

Uzun süre programın sunucusu belli olmayan ve birkaç denemeden sonra nihayet Aslı Hünel’de karar kılınan Gelin Evi ilk bölümüyle ekrana dönüş yaptı.

Üç Kuruş 8. bölüm izle

Üç Kuruş 8. bölüm izle: Show TV'nin ilgi gören dizisinin yeni bölümünü full bir şekilde izlemek için tüm detaylar sizlerle.