Kıbrıs Zafere Doğru 17. Bölüm İzle

Kıbrıs Zafere Doğru 17. Bölüm İzle; 3 Aralık Cuma akşamı 17. Bölümüyle ekrana gelen Kıbrıs Zafere Doğru’nun yayınlanan 17. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı 11. Bölüm izle!

Yengesinin katili olan Alfeo’dan intikam almak isteyen İlyas, plan yaparken Hızır ve Meryem, kitabın gizemini çözmek için gittikleri kütüphanede Diego’ya boyun eğmek zorunda kalır

Gönül Dağı dizisi usta oyuncuyla kadrosunu güçlendirdi!

Gönül Dağı dizisinde kadroya yeni bir isim dahil oldu. Usta oyuncu önümüzdeki bölümlerde Gönül Dağı dizisine dahil olacak.

Dünya Hali 18. Bölüm İzle

Dünya Hali 18. Bölüm İzle; 1 Aralık Çarşamba akşamı 18. bölümüyle ekrana gelen Dünya Hali’nin 18. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Alparslan Büyük Selçuklu Dizisinde Ayrılık

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Alparslan Büyük Selçuklu Dizisinin yayınlanan son bölümünde Yannis Karakterini canlandıran Metehan Şahiner diziye ölerek veda etti.

Masumlar Apartmanı 49. Bölüm izle!

Masumlar Apartmanı 49. bölüm izle. Masumlar Apartmanı yeni bölüm izle. Masumlar Apartmanı 30 Kasım Salı son bölüm izle. Masumlar Apartmanı 49. yeni bölüm full Hd izle.

Berk Atan ile Selin Yağcıoğlu ayrıldı mı?

Eylül ayında Selin Yağcıoğlu ile ayrılan Berk Atan, 30. yaş gününde düzenlenen doğum günü partisinde Selin Yağcıoğlu ile barışmıştı. Buzları eriten ünlü çift ayrılıklarını duyurdu.

Menajerinden Zerrin Özer intihar etti iddiasına cevap!

Hastaneye kaldırılan Zerrin Özer, sedyeyle özel bir odaya alındı. Bu durum şarkıcının intihar girişimini akla getirdi. Zerrin Özer’in sağlık durumu nasıl?

Alparslan Büyük Selçuklu 4. Bölüm İzle

Alparslan Büyük Selçuklu 4. Bölüm İzle; 29 Kasım Pazartesi 4. bölümüyle ekrana gelen Alparslan Büyük Selçuklu’nun 4. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Teşkilat 24. bölüm izle

Teşkilat 24. bölüm izle: Teşkilat dizisinin bu akşam ekrana gelecek olan yeni bölümünü tek parça ve full HD olarak izlemek için detaylar.

Gönül Dağı 41. bölüm izle

Gönül Dağı 41. bölüm izle: TRT 1'in ilgi gören dizisi Gönül Dağı'nın 41. bölümünü full ve HD olarak izlemek için tüm detaylar.

Kıbrıs Zafere Doğru 16. Bölüm İzle

Kıbrıs Zafere Doğru 16. Bölüm İzle; 26 Kasım Cuma 16. Bölümüyle ekrana gelen Kıbrıs Zafere Doğru Dizisinin yayınlanan 16. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Ezgi Mola o iddiaya ateş püskürdü

TRT 1 yapımı Masumlar Apartmanı dizisindeki Safiye rolüyle "En iyi kadın oyuncu" ödülünü kazanan Ezgi Mola hakkında çıkan haberlere isyan etti.

TRT 1'de reyting kurbanı olan dizi için final kararı alındı!

TRT 1'de bir dizi için final kararı alındı. Reytinglerde istenenler elde edilemeyince kanal tarafından dizinin fişi çekildi.

Masumlar Apartmanı 48. bölüm izle

Masumlar Apartmanı 48. bölüm izle. Trt kanalının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı 48. bölümü ile bu akşam yayınlanacak.

Alparslan Büyük Selçuklu 3. bölüm izle

Alparslan Büyük Selçuklu 3. bölüm izle: TRT 1'in tarihi dizisi Alparslan Büyük Selçuklu'nun yeni bölümünü full bir şekilde ve canlı izlemek için detaylar.

Teşkilat 23. Bölüm İzle!

İntikam peşinde koşan eski Mit'çi Yıldırım planlarına devam eder. Yabancı büyükelçilerle görüşme yapan Yıldırım, Doğu Akdeniz’de Türkiye’yi zor duruma düşürecek bir plan hazırlar

Gönül Dağı 40. bölüm izle

Gönül Dağı 40. bölüm izle; 20 Kasım Cumartesi 40. bölümü ile yayınlanacak olan Trt 1 dizisi Gönül Dağı, bu hafta bomba gibi bir bölüm ile geliyor.

Kıbrıs Zafere Doğru 15. Bölüm İzle

Kıbrıs Zafere Doğru 15. Bölüm İzle; 19 Kasım Cuma 15. Yeni bölümüyle ekrana gelen Kıbrıs Zafere Doğru’nun yayınlanan 15. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Seksenler Adil Hoca diziden ayrılıyor mu?

Seksenler Adil Hoca diziden ayrılıyor mu? Trt 1 kanalının fenomen dizisi Seksenler'in Adil hocası başka bir projesi ile anlaşma imzaladı.