ARB TV Canlı YayınıARB Media bünyesinde yayın faaliyetlerini sürdüren ARB TV yayın faaliyetlerine 15 Mayıs 2014 tarihinde başladı.

Yayın merkezi Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de bulunan kanal ilk yayınlarıyla beklediği ilgiyi göremediği için 2016 yılında yayın temasını komple değiştirerek yeni yüzüyle ekranlara gelmeyi başladı. Şimdilerde genel yayın temasıyla izlenebilirliği devam eden ARB TV, Azerbaycan'ın en çok izlenen kanallarından biri olmayı başarmış durumda.

ARB TV yayın akışı listesinde çok sayıda özel program yer almaktadır. Bu programların çoğu kanalın iç stüdyolarında özenle hazırlanmaktadır. Aynı zamanda Azerbaycan'ın en büyük medya yayın grubu olarak bilinen ARB Media bünyesinde dokuz televizyon, bir radyo kanalı bulunmaktadır. Bu kanallar Arb TV, Arb 24 TV, Arb Güneş TV, Arb Ulduz TV, Arb Aran Tv, Arb Cenub TV, Arb Kepez TV, Arb Şeki TV ve ARB Şimal TV'dir. ARB TV'yi Azerspace-1 uydusu üzerinden veya internet sitemiz üzerinden günün her saati canlı izleyebilir, kanalın yayın akışı ve frekans bilgilerinden haberdar olabilirsiniz.


Kanal Adı: ARB TV
Yayın Merkezi: Azerbaycan
Kanal Türü: Genel
Ünvanı: ARB Media Qrup

İletişim Bilgileri
Telefon: 0(124) 338 50 2_
E-mail: [email protected]
Web: http://arbtv.az
Adres: Bakü şehri, Yasamal bölgesi, Mirza Sharifzade 2E


ARB TV canlı yayınını sitene ekle

ARB TV İzleyici Yorumları


Yorum Yap
Hatalı Yayın Bildir
Adınız E-Posta Yormunuz
nisa korkmaz2021-08-13 15:43:50guzel
Ulviyya2021-03-08 18:04:33ne ucun islemir kanal

Aktif İzleyiciler

» Canlitv.com'da şuan aktif olan ziyaretçilerin izlediği kanallar.