GenelHaberSporBelgeselÇocukDiniYerel    türk bayrağı azerbaycan bayrağı KKTC bayrağı alman bayrağı

ARB 24 TV Canlı YayınıŞimdilerde Azerbaycan'ın en önemli haber kanallarından biri olan ARB 24 TV yayın hayatına 2010 yılında Türkel TV ismiyle başladı.

Kurulduğu ilk dönemlerde ARB Medya Grubu bünyesinde bulunmayan kanalın uydu yayını bulunmadığı için izlenme oranları da bir hayli düşüktü. Yaklaşık 4 yıl Türkel TV ismiyle yayınlarını sürdüren kanal, ARB Medya Grubu bünyesine dahil olduktan sonra adı ARB 24 TV olarak değiştirildi. ARB Medya Grubu bünyesine dahil olan kanalın adının değiştirilmesinin ardından ciddi değişikliklerde beraberinde geldi. Kanalın iç yapımlarında hazırlanan programların değişmesinin ardından uydu yayın lisansı alındı. Kanalın Azerspace-1 uydusundan izlenebilirliği izlenme oranlarını doğru orantıda etkilemiş ve şimdilerde Azerbaycan'ın en çok izlenen haber kanallarından biri olma durumuna getirmiştir. Azerice yayın yapan ARB 24 yayın akışı listesinde sadece haberler ve bir kaç tane de analiz programı yer almaktadır. Bu yayınlar dışında herhangi bir yayını bulunmayan kanalın canlı yayınını, frekans ve iletişim bilgilerini internet sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.


Kanal Adı: ARB 24 TV
Yayın Merkezi: Azerbaycan
Kanal Türü: Genel
Ünvanı: ARB Media Qrup

İletişim Bilgileri
Telefon: 9(942) 231 50 03
E-mail: [email protected]
Web: http://www.24.arbtv.az
Adres: Sadəddin Məmmədov küç. 1, Tovuz şəh.


ARB 24 TV canlı yayınını sitene ekle

ARB 24 TV İzleyici Yorumları


Yorum Yap
Hatalı Yayın Bildir
Adınız E-Posta Yormunuz
Mehdi Əhmədov2024-06-07 10:11:31Salam , HAVA haqqında məlumatlar veriləndə İMİŞLİ şəhərinin adı yazılmayır . Nə üçün belə edirsiz ?????

Aktif İzleyiciler

» Canlitv.com'da şuan aktif olan ziyaretçilerin izlediği kanallar.