11 Ağustos 2023 Cuma Reyting Sonuçları

11 Ağustos 2023 Cuma Reyting Sonuçları
11 Ağustos 2023 Reyting Sonuçları belli oldu. Yaz sezonunun şampiyonu Masterchef Türkiye’nin zirveye damga vurmayı sürdürüyor. Heyecan zirvede, gün sonunda tablo nasıl şekillendi?

Yaz sezonunun tüm hızıyla sürdüğü 11 Ağustos 2023 Reyting Sonuçları belli oldu. Yaz sezonunun şampiyonu Masterchef Türkiye’nin zirveye damga vurduğu gün sonunda Kısmet, Hayatımın Neşesi, FOX Haber de listelerde yer almayı başardı. İzleyici merak ediyor,  11 Ağustos 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi nasıl şekillendi? Diziler ve haber bültenleri arasındaki kıyasıya süren yarışta hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı yarışmalar ve haber bültenleri arasında gerçekleşen Reyting sonuçları haberimizin detaylarında...

11 Ağustos 2023 Cuma Reyting Sonuçları

Masterchef, Kısmet, Hayatımın Neşesi, FOX Haber programlarının yoğun çekişmesine sahne olan 11 Ağustos tarihinde yayınlanan programların reyting sonuçları açıklandı. Yapımcıların heyecanla takip ettiği Total'de 1.sırada TV8’de izleyiciyle buluşan “Masterchef Türkiye All Star”, 2. sırada Fox TV’de yayınlanan “Kısmet”, 3.sırada TRT1’de ekrana gelen “Hayatımın Neşesi” yer aldı.

MasterChef zirveyi bırakmıyor

Bir başka önemli reyting ölçümü olan ve izleyicilerin heyecanla takip ettiği AB'de ise 1.sırada “Masterchef Türkiye All Star”, 2.sırada “Hayatımın Neşesi”, 3.sırada “Fox Ana Haber” yer aldı. Benzer sonuçların yaşandığı ABC1’de ise  zirvede  “Masterchef Türkiye All Star” yer alırken onu  “Hayatımın Neşesi” ve “Fox Ana Haber” takip etti. İşte tüm analizleriyle düne damga vuran reyting sonuçları.

TİAK'ın aldığı karar nedeniyle reyting sonuçlarının detaylarını ve ilk 100 program sıralamasını yayınlayamıyoruz.

 

12-08-2023
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar