Final yapacak olan "Üvey Anne" oyuncularından hatıra fotoğrafı

Final yapacak olan
Dizinin çekimlerinin son gününde oyuncular ve tüm set ekibi bir araya geldiler. Ve bir araya gelen tüm ekip hatıra fotoğrafları çektirdiler.

İlk bölümü 19 Haziran’da yayınlanan dizide Faruk Gencer zengin bir seramik fabrikası patronudur. Fakat çok sevdiği eşi Efsun’u kaybedince eşini hatırlatan ve çok sevdiği Bodrum’dan İstanbul’a taşınmaya karar verir. İstanbul’daki malikanesine taşınırken yanında asistanı Serap’ta vardır. Faruk’un çocuklarına bakıcılık yapmak istemeyen Serap’ın hedefinde Faruk ile evlenip zengin hayata geçiş yapmak vardır.

Final yapacak olan "Üvey Anne" oyuncularından hatıra fotoğrafı

ATV ekranlarında izleyicinin karşısına çıkan Üvey Anne dizisi bir türlü istenilen izlenme oranlarına ulaşamadı ve 8. Bölümde ekranlara veda ediyor. Kutsi ve Hazal Filiz Küçükköse gibi oyuncuların yer aldığı Üvey Anne dizisi için final kararı alındı. Dizinin çekimlerinin son gününde oyuncular ve tüm set ekibi bir araya geldiler. Ve bir araya gelen tüm ekip hatıra fotoğrafları çektirdiler.

Üvey anne dizi oyuncu ve karakterleri

Üvey Anne dizi oyuncu kadrosu ve canlandırdıkları karakterler şu şekilde sıralanıyor; “ Hazal Filiz Küçükköse - Serap Kutlu, Kutsi - Faruk Gencer, Aslı Tandoğan - İpek Zengin, Ezgi Şenler - Nisan Gencer, Ayşegül Günay - Mürvet Kutlu, Hakan Eratik - Mete Sönmez, Bengü Ergin - Efsun Gencer, Nehir Gökdemir - Naz Gencer, Emir Kaan Özkan - Ömer Gencer, Emin Günenç - Cem Öztürk “.

14 Ağustos final tarihi

Yönetmen koltuğunda Yasemin Türkmenli’nin oturduğu Üvey Anne dizisi gerçek bir hikayeden beyazcama uyarlandı. Yapımcılığını Hakan Eren’in üstlendiği dizinin hikayesini Yasemin kırbaş senaryolaştırdı. Çekimleri Muğla’da ve İstanbul’da gerçekleştirilen dizi Atv ekranlarında her pazartesi saat 20.00’de izleyici karşısına çıkıyor.Son olarak 14 ağustos pazartesi günü izleyicilerin karşısına çıkacak olan Üvey Anne dizisinin 8. Ve son bölümü ile final yapacak.

Reytinglerin erimesi sonun başlangıcı oldu

İlk olarak reytinglerde belli bir başarı kazanınca yayıncı kuruluş ve yapımcı şirket umutlansa da daha sonra giderek reytinglerin erimesi maalesef  maliyetleri bile kurtarmaya yetmeyince beklenen son geldi. Pazartesi akşamları MasterChef Türkiye All Star Türkiye, Ruhun Duymaz dizisi ve Veda Mektubu dizisigibi yapımlar Üvey Anne dizisinin izleyici oranlarının düşmesine sebep oldu. Bir türlü toparlanamayan ve istenilen seviyelere gelemeyen dizi için istemeyerekte olsa ilk sezonda final kararı verildi.

11-08-2023
Yazar Hakkında
Yorumlar
Etiketler