12 Kasım 2022 Reyting Sonuçları

12 Kasım 2022 Reyting Sonuçları
Merakla beklenen ve pek çok yapımın iddialı olduğu Cumartesi gününün reyting sonuçları açıklandı. Peki hangi kanalın hangi yapımı günü lider tamamladı?

Reyting yarışlarının kıran kırana geçtiği ve reytingi düşük gelen yapımlara kanalların acımadığı bu günlerde peş peşe erken final haberleri gelmeye başladı. Özellikle bu sezon başlayan diziler tam anlamıyla ecel terleri dökerken kanallar reyting alamayan yapımlar yerine yenilerini de hemen yayına koyuyor. Cumartesi gününde özellikle TRT 1 ve Atv arasında süren reyting yarışlında iki kanalın iki dizisi her hafta karşı karşıya geliyor. Bu yapımlara Show Tv ekranlarının sevilen yapımı Güldür Güldür Show’da eklenince cumartesi günü tam anlamıyla reyting savaşlarına sahne oluyor. Gönül Dağı’nın elinden bir türlü, alınamayan gün birinciliği Atv’nin Kardeşlerim dizisi ile her an tehdit edilirken Güldür Güldür Show ve MasteChef Türkiye ise sürpriz peşinde koşuyor. İşte 12 Kasım Cumartesi Reyting sonuçları!

12 Kasım Cumartesi Reyting Sıralaması Total Grup

Cumartesi akşamları seyirciler evlerinde telşevizyon başında en çok hangi yapımı takip ediyor? Kanallar haftanın ilk tatil gününe nasıl hazırlanıyor ve yayın akışında neler var? Kuşak programlarının olmadığı cumartesi gününde gün birinciliğini hangi yapım aldı ve sıralama nasıl oluştu? İşte merakla beklenen cumartesi gününde total grupta reytinglerde ilk on sırayı alan yapımlar ve kanalları!

1-      GÖNÜL DAĞI TRT 1

2-      KARDEŞLERİM ATV

3-      GÖNÜL DAĞI (ÖZET) TRT 1

4-      KARDEŞLERİM (ÖZET) ATV

5-      GÜLBİN TOSUN İLE FOX ANA HABER HAFTA SONU FOX TV

6-      SHOW ANA HABER SHOW TV

7-      KANAL D ANA HABER KANAL D

8-      MASTERCHEF TÜRKİYE TV 8

9-      ATV ANA HABER ATV

10-   GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW SHOW TV

12 Kasım Cumartesi Reyting Sıralaması AB Grubu

Reklam verenlerin özellikle baktığı gruplardan biri olan AB grubunda reytinglerde ilk on sıralaması nasıl oluştu ve hangi yapım liderliği aldı. TRT 1 ekranlarının sevilen aile ve dram dizisi Gönül Dağı AB grubunda nasıl bir sonuç aldı? Televizyon seyircisinin merakla ve heyecanla takip ettiği Tv 8 ekranlarının sevilen yarışma programı MasterChef Türkiye AB grubunda sürpriz yapabildi mi? İşte AB grubunda ilk on sıra ve bu yapımların kanalları!

1-      GÖNÜL DAĞI TRT 1

2-      GÖNÜL DAĞI (ÖZET) TRT 1

3-      GÜLBİN TOSUN İLE FOX ANA HABER HAFTA SONU FOX TV

4-      GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW SHOW TV

5-      KARDEŞLERİM ATV

6-      SPOR TOTO SÜPER LİG ÖZETLERİ (TKR) TRT SPOR

7-      MASTERCHEF TÜRKİ TV 8

8-      GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW (ÖZET) SHOW TV

9-      KANAL D ANA HABER KANAL D

10-   TRT ANA HABER TRT

12 Kasım Cumartesi Reyting Sıralaması ABC Grup

Özellikle genç kitlenin televizyon alışkanlığını takip eden ABC 20+ grubu her zaman olduğu gibi yine AB grubu ile paralellik gösteriyor. Cumartesi gününde televizyon ekranlarında yer alan yapımların ABC grubundaki sıralaması ve listeye giren yapımların kanalları neler? İşte bunun cevabı!

1-      GÖNÜL DAĞI TRT 1

2-      GÖNÜL DAĞI (ÖZET) TRT 1

3-      KARDEŞLERİM ATV

4-      GÜLBİN TOSUN İLE FOX ANA HABER HAFTA SONU FOX TV

5-      MASTERCHEF TÜRKİ TV 8

6-      GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW SHOW TV

7-      KANAL D ANA HABER KANAL D

8-      GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW (ÖZET) SHOW TV

9-      SPOR TOTO SÜPER LİG ÖZETLERİ (TKR) TRT SPOR

10-   ŞARKILAR BİZİ SÖYLER KANAL D

13-11-2022
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar