13 Nisan 2022 Çarşamba Reyting Sonuçları

13 Nisan 2022 Çarşamba Reyting Sonuçları
13 Nisan Çarşamba günü yayınlanan dizi ve televizyon programlarının reyting sonuçları belli oldu. Kuruluş Osman, Annenin Sırrıdır Çocuk, Sadakatsiz hangi sırada yer aldı?

13 Nisan Çarşamba günü ekrana gelen dizi ve programların reyting sonuçları açıklandı. Televizyon İzleme Araştırma Komitesi (TİAK) tarafından günlük ölçümlenen izlenme verilerine göre dünün en çok izlenen yapımı belirlendi. Kuruluş Osman, Sadakatsiz, Oğlum ve Kara Tahta'nın yeni bölümüyle yayınlandığı Çarşamba günü dizilerine eklenen yeni dizi  'Annenin Sırrıdır Çocuk' dizisi reytinglerde ne yaptı? İşte dünün yani 13 Nisan Çarşamba gününün reyting sonuçları..

Total izleyici grubunda dün en çok izlenen her hatfa olduğu gibi bu hafta da  Atv'de yayınlanan 'Kuruluş Osman' dizisi oldu. 'Kuruluş Osman (Ozet)' ikinci, 'Sadakatsiz' üçüncü, 'Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber' ise günü dördüncü olarak tamamladı.

AB izleyici grubunda da zirvenin sahibi 'Kuruluş Osman' dizisi oldu. 'Sadakatsiz' ikinci, 'Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber' üçüncü olurken. 'Oğlum' dizisi altıncı sırada yer aldı. TV8 ekranlarının yeni dizisi 'Annenin Sırrıdır Çocuk' ilk ona giremedi.

ABC1 izleyici grubunda da en çok izlenen yapım değişmedi. 'Kuruluş Osman' ABC1'de de günü birinci sırada tamamlayarak dünün en çok izlenen yapımı oldu. Listenin devamında ise 'Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber' ikinci, 'Sadakatsiz' üçüncü sırada yer aldı.

TOTAL İLK 10 PROGRAM

1 KURULUS OSMAN ATV
2 KURULUS OSMAN (OZET) ATV
3 SADAKATSIZ KANAL D
4 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
5 ESRA EROL'DA ATV
6 SADAKATSIZ (OZET) KANAL D
7 PROF. DR. NIHAT HATIPOGLU ILE IFTAR ATV
8 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
9 SHOW ANA HABER SHOW TV
10 OGLUM SHOW TV

AB İLK 10 PROGRAM

1 KURULUS OSMAN ATV
2 SADAKATSIZ KANAL D
3 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
4 KURULUS OSMAN (OZET) ATV
5 KARA TAHTA TRT 1
6 OGLUM SHOW TV
7 SADAKATSIZ (OZET) KANAL D
8 KARA TAHTA (OZET) TRT 1
9 RAMAZAN SEVINCI TRT 1
10 ESRA EROL'DA ATV

20+ABC1 İLK 10 PROGRAM

1 KURULUS OSMAN ATV
2 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
3 SADAKATSIZ KANAL D
4 KURULUS OSMAN (OZET) ATV
5 KARA TAHTA TRT 1
6 ESRA EROL'DA ATV
7 OGLUM SHOW TV
8 SADAKATSIZ (OZET) KANAL D
9 ANNENIN SIRRIDIR COCUK TV8
10 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
13-04-2022
Yazar Hakkında
Merve Temel

Merve Temel

Merve, Kocaeli'nin Gebze ilçesinde 1994 yılında dünyaya geldi. Gebze Endüstri Meslek Lisesi Grafik Tasarım bölümünden 2012 yılında mezun ol .. devamı.. mail
Yorumlar