15 Ağustos 2023 Salı Reyting Sonuçları

15 Ağustos 2023 Salı Reyting Sonuçları
15 Ağustos Salı programların reyting sonuçları açıklandı. MasreChef’in zirveye iyice kurulduğu gün sonunda “Dönence ve Fox Ana Haber” zirvede yer almayı başardı.

Ağustos ayının ortasına denk gelen 15 Ağustos Sal gününün reyting sonuçları belli oldu. Masterchef, FOX Haber, Dönence, Aşkı Memnu programlarının çekişmesine sahne olan gün sonunda zirve MasterChef’in olurken diziler ve haber bültenleri arasındaki rekabet hız kazandı. İzleyici merak ediyor, Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı yarışmalar ve haber bültenleri yapımcısını memnun edecek kadar izlendi mi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında...

15 Ağustos 2023 Salı Reyting Sonuçları

Masterchef, FOX Haber, Dönence, Aşkı Memnu programların izleyiciyle buluştuğu 15 Ağustos Salı günü yayınlanan programların reyting sonuçları açıklandı. Yeni sezonunda birinciliği kimseye kaptırmayan MasreChef’in zirveye iyice kurulduğu gün sonunda Total'de 2.sırada Kanal D’de yayınlanan “Dönence”, 3.sırada “Fox Ana Haber” yer aldı.

Fox Ana Haber takibini sürdürüyor

İzley9icilerin bir başka me9rak ettiği teyting ölçümü olan AB'de ise 1.sırada “Masterchef Türkiye All Star”, 2.sırada “Fox Ana Haber”, 3.sırada Kanal D’de tekrar bölümü yayınlanan “Aşk-ı Memnu” yer aldı. ABC1’de ise ilk sırada MasterChef yer alırken onu Fox Haber ve Dönence dizileri takip etti. İşte güne damga vuran reyting listeleri.

TİAK'ın aldığı karar nedeniyle reyting sonuçlarının detaylarını ve ilk 100 program sıralamasını yayınlayamıyoruz.

 

16-08-2023
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar