16 Kasım 2021 Salı Reyting Sonuçları

16 Kasım 2021 Salı Reyting Sonuçları
16 Kasım 2021 Salı günü reyting sonuçları açıklandı. Salı akşamı ekranlara gelen dizilerin hangisini reyting sıralamasında birinci oldu. İşte Salı gününün reyting sonuçları..

16 Kasım 2021 Salı gününe ait reyting sonuçları açıklandı.

Dün akşam televizyon ekranında 'Masumlar Apartmanı' 47. yeni bölümüyle, 'Yalancı' 9. yeni bölümüyle, 'Evlilik Hakkında Her Şey' 9. yeni bölümüyle, 'Sana Söz' dizisi ise 3. yeni bölümüyle yayınlanan yapımlar arasında yerini aldı. Peki 16 Kasım Salı reytinglerinde birinci sırayı hangi dizi kaptı? İşte sonuçlar..

16 KASIM SALI REYTİNGLERİ

Dün akşam Total izleyici grubunda birinci sırayı TRT1 ekranlarında yayınlanan Karadağ-Türkiye 2022 Dünya Kupası Grup Eleme Karşılaşması alırken ikinciliği Masumlar Apartmanı, üçüncülüğü ise gündüz kuşağı programı Esra Erol'da aldı. AB Grubunda ise sıralama birinci Karadağ-Türkiye 2022 Dünya Kupası Grup Eleme Karşılaşması, ikinci Masumlar Apartmanı,  üçüncü ise Evlilik Hakkında Her Şey olarak yer değiştirdi.

TOTAL İZLEYİCİ GRUBU İLK 10

16 Kasım Salı reyting sonuçlarının Total izleyici grubunda en çok izlenen ve listenin birinci ismi Karadağ-Türkiye 2022 Dünya Kupası Grup Eleme Karşılaşması oldu. Listenin ilk 5'i şöyle oluştu; 'Masumlar Apartmanı' ikinci, 'Esra Erol'da' üçüncü, 'Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber' dördüncü ve 'Evlilik Hakkında Her Şey' listenin beşinci sırasında yer aldı. 'Yalancı' ve 'Sana Söz' dizileri buhaftada listenin ilk 10 sıralamasına giremedi.

AB İZLEYİCİ GRUBU İLK 10

AB izleyici grubunda da birinci 'Karadağ-Türkiye 2022 Dünya Kupası Grup Eleme Karşılaşması', 'Masumlar Apartmanı' ikinci, 'Evlilik Hakkında Her Şey' üçüncü, 'Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber' dördüncü olurken, 'MasterChef Türkiye' de beşinci sırada yerini aldı. 'Yalancı' ve 'Sana Söz' dizileri TOTAL'de olduğu gibi AB'de de ilk 10'a giremedi.

20+ABC1 İZLEYİCİ GRUBU İLK 10

ABC1 izleyici grubunda da diğer gruplarla aynı bir manzara ortaya çıktı. ABC1'de de 'Karadağ-Türkiye 2022 Dünya Kupası Grup Eleme Karşılaşması' birinci sırada yer alarak günün en çok izleneni oldu. 'Masumlar Apartmanı' dizisi ise tüm listelerde en çok izlenen ikinci dizi olmayı başarırken ABC1'de de günü ikinci sırada tamamladı. 'Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber' günü üçüncü sırada tamamlarken, Salı gününün en çok izlenen haber bülteni olmayı başardı. 'Evlilik Hakkında Herşey' dördüncü sırada günü tamamlarken, 'MasterChef' günü beşinci sırada tamamlayan yapım oldu.

17-11-2021
Yazar Hakkında
Merve Temel

Merve Temel

Merve, Kocaeli'nin Gebze ilçesinde 1994 yılında dünyaya geldi. Gebze Endüstri Meslek Lisesi Grafik Tasarım bölümünden 2012 yılında mezun ol .. devamı.. mail
Yorumlar