2 Haziran Salı Reyting Sonuçları ve Sıralaması!

2 Haziran Salı Reyting Sonuçları ve Sıralaması!
2 Haziran Salı günü televizyonlarda ne seyredildi? Total, AB ve ABC Gruplarında ilk 10 sıralaması nasıl oluştu? İşte 2 Haziran Salı Gününe ait reyting sonuçları!

2 Haziran Salı gününe ait reyting sonuçları açıklandı. 2 Haziran Salı gününde reyting sıralaması nasıl oluştu? Kanalların yeni yayın dönemine hazırlandığı ve yeni dizilerin yavaş yavaş çekimlerinin başladığı bu günlerde kanallar tekrar bölümleri yayınlanan yapımlarla yayın akışını oluşturmaya devam ediyorlar. Kuşak programlarının yeni bölümleriyle ekrana gelmeye başladığı, Müge Anlı İle Tatlı Sert ve diğer kuşak programları arasındaki rekabet nasıl sonuçlandı? Tv 8’in efsane yarışma programı Survivor liderliğini devam ettirebildi mi? TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve sezon finali yapan Tutunamayanlar Çevrimiçi nasıl bir sonuç elde etti? Hangi haber bülteni lider oldu? Televizyonların reyting sıralaması nasıl oluştu? Total grubunun merakla beklenen ilk 10 sırası nasıl şekillendi? İşte 2 Haziran Salı 2020 gününe ait Total reyting sonuçları!

TOTAL REYTİNG İLK 10 SIRALAMASI 2 Haziran Salı 2020

1-      Survivor  Tv 8

2-      Fatih Portakal İle Fox Ana Haber   Fox Tv

3-      Müge Anlı İle Tatlı Sert   Atv

4-      Esra Erol’da   Atv

5-      Show Ana Haber   Show Tv

6-      Güldür Güldür Show (Ykr)   Show Tv

7-      Aslan Bacanak (T.S)   Fox Tv

8-      Köşeyi Dönen Adam (T.S)   Star Tv

9-      Kral Şakir Oyun Zamanı (T.S)   TRT 1

10-   Survivor Ekstra   Tv 8

AB GRUBU REYTİNG İLK 10 SIRALAMASI!

2 Haziran Salı günü AB grubunda reyting sıralaması ilk 10 nasıl şekillendi. Yeni bölümüyle ekrana gelen Tv 8’in artık gün birincisi olmaya alıştığımız ve ilk 10’da en az üç yapımı olan Survivor liderliği korudu mu yoksa diğer kanallardan çıkan sürpriz bir yapım Survivor’u yerinden edebildi mi? TRT 1 koronavirüs günlerinde de yayınlanan dizisi Tutunamayanlar Çevrimiçi nasıl bir sonuç elde etti?Peki kanallarda yayınlanan yerli ve yabancı filmler nasıl bir sonuç aldı? Kanalların ana haber bültenleri ve magazin programları sıralamada hangi sıraları paylaştı? Müge Anlı İle tatlı sert uzun bir aradan sonra yeni bölümüyle sıralamada ansıl bir sonuç aldı? Fox Ana Haber tahtını korudu mu yoksa diğer kanalların ana haberleri onu yerinden mi etti? İşte 2 Haziran Salı gününde reyting sonuçları ve ilk 10 sıralaması.

AB GRUBU REYTİNG İLK 10 SIRALAMASI 2 Haziran Salı 2020

1-      Survivor  Tv 8

2-      Fatih Portakal İle Fox Ana Haber   Fox Tv

3-      Güldür Güldür Show (Ykr)   Show Tv

4-      Kral Şakir Oyun Zamanı (T.S)   TRT 1

5-      Survivor Ekstra   Tv 8

6-      Müge Anlı İle Tatlı Sert   Atv

7-      Aslan Bacanak (T.S)   Fox Tv

8-      Esra Erol’da   Atv

9-      Show Ana Haber   Show Tv

10-   Göktaşı (T.S)   Atv

ABC GRUBU REYTİNG İLK 10 SIRALAMASI!

2 Haziran Salı 2020 tarihine ait reyting sıralamasında ABC grubunda liderliği hangi yapım göğüsledi? Günün en çok izlenen ilk 10 yapımı hangi kanallara ait ve sıralama nasıl oluştu? ABC grubunda ilk 10 sıralaması nasıl oluştu ve hangi kanalın yüzü güldü? Kanalların seyircinin beğenisine sunduğu yerli ve yabancı sinema filmler ve tekrarları yayınlanan diziler sıralamada nasıl bir sonuç aldı? Gündüz kuşağında yeni bölümleriyle ekrana gelen magazin programları nasıl bir sonuç elde etti? Kanallar arasında ana haber bültenlerinin rekabetinden kim galip çıktı? İşte ABC grubunda aranılan reyting sorularının cevabı!

ABC GRUBU REYTİNG İLK 5 SIRALAMASI 2 Haziran Salı 2020

1-      Survivor  Tv 8

2-      Fatih Portakal İle Fox Ana Haber   Fox Tv

3-      Güldür Güldür Show (Ykr)   Show Tv

4-      Survivor Ekstra   Tv 8

5-      Müge Anlı İle Tatlı Sert   Atv

6-      Köşeyi Dönen Adam (T.S)   Star Tv

7-      Delisin (T.S)   Star Tv

8-      Esra Erol’da   Atv

9-      Aslan Bacanak (T.S)   Fox Tv

10-   Doktor Strange (Y.S)   Atv

Not: TİAK’ın aldığı karar sebebiyle reyting sonuçlarının detaylarını ve ilk 100 program sıralamasını veremiyoruz

03-06-2020
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar