2 Kasım 2021 Salı Reyting Sonuçları

2 Kasım 2021 Salı Reyting Sonuçları
2 Kasım 2021 Salı günü yayınlanan dizi ve programların izlenme oranları belli oldu. Dünün reyting sonuçları nasıl oluştu?

2 Kasım 2021 Salı günü ekrana gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu.

Salı gününün fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu hafta da reyting mücadelesinde yer almadı. Fox'ta 'Evlilik Hakkında Her Şey', Trt 1'de 'Masumlar Apartmanı', Show TV'de yayın tarihi değiştirilen 'Yalancı', Star TV'de ise ilk bölümüyle ekrana gelen 'Sana Söz' dizisi yayınlandı.
 

TOTAL İLK 10 PROGRAM

Total izleyici grubunda listenin birinci sırasında yer alan yapım TRT'de yayınlanan 'Masumlar Apartmanı' dizisi oldu. Listenin ikinci sırasında gündüz kuşağı programı 'Esra Erol'da yer aldı. Üçüncü sırada 'Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber' yer alırken Fox'un sevilen dizisi 'Evlilik Hakkında Her Şey' dördüncü sırada yer alan yapım oldu. Yayın tarihi yeni değiştirilen 'Yalancı' ilk 10'da kendine yer bulamadı. Star TV'nin yeni dizisi 'Sana Söz' ise onuncu sırada kendine yer bulan yapım oldu.

1 MASUMLAR APARTMANI TRT 1
2 ESRA EROL'DA ATV
3 SELÇUK TEPELİ İLE FOX ANA HABER FOX TV
4 EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY FOX TV
5 MÜGE ANLI İLE TATLI SERT ATV
6 MASTERCHEF TÜRKİYE TV8
7 ATV ANA HABER ATV
8 SON SIĞINAK (YABANCI SİNEMA) ATV
9 SHOW ANA HABER SHOW TV
10 SANA SÖZ STAR TV

AB İLK 10 PROGRAM

AB izleyici grubunda da zirvede 'Masumlar Apartmanı' dizisi yer aldı. 'Evlilik Hakkında Her Şey' ikinci, 'Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber' üçüncü, 'MasterChef Türkiye' dördüncü, 'Masumlar Apartmanı' özet bölümü ise beşinci sırada günü tamamladı.  'Sana Söz' ve 'Yalancı' dizileri ilk 10'da yer alamadı.

1 MASUMLAR APARTMANI TRT 1
2 EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY FOX TV
3 SELÇUK TEPELİ İLE FOX ANA HABER FOX TV
4 MASTERCHEF TÜRKİYE TV8
5 MASUMLAR APARTMANI ÖZET TRT 1
6 SON SIĞINAK (YABANCI SİNEMA) ATV
7 ESRA EROL'DA ATV
8 ATV ANA HABER ATV
9 EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY ÖZET FOX TV
10 MÜGE ANLI İLE TATLI SERT ATV

ABC1 İLK 10 PROGRAM

ABC1 izleyici grubunda da birinci sırada yer alan yapım değişmedi. 'Masumlar Apartmanı' birinci sırada yer alan yapım oldu. 'Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber' ikinci, 'Evlilik Hakkında Her Şey' üçüncü, 'MasterChef Türkiye' dördüncü sırada yer alan yapımlar oldu. 'Sana Söz' ve 'Yalancı' dizileri ilk 10'da yer alamadı.

1 MASUMLAR APARTMANI TRT 1
2 SELÇUK TEPELİ İLE FOX ANA HABER FOX TV
3 EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY FOX TV
4 MASTERCHEF TÜRKİYE TV8
5 MÜGE ANLI İLE TATLI SERT ATV
6 SON SIĞINAK (YABANCI SİNEMA) ATV
7 ESRA EROL'DA ATV
8 MASUMLAR APARTMANI ÖZET TRT 1
9 ATV ANA HABER ATV
10 EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY ÖZET FOX TV

Not: TİAK tarafından alınan karar doğrultusunda reyting sonuçlarının detaylarını ve ilk 100 program sıralamasını yayınlayamıyoruz.

canlitv.com

03-11-2021
Yazar Hakkında
Merve Temel

Merve Temel

Merve, Kocaeli'nin Gebze ilçesinde 1994 yılında dünyaya geldi. Gebze Endüstri Meslek Lisesi Grafik Tasarım bölümünden 2012 yılında mezun ol .. devamı.. mail
Yorumlar