Yalancı 10. bölüm izle

Yalancı 10. bölüm izle; 23 Kasım Salı Yalancı final bölümüyle seyirciyle buluşuyor. Burçin Terzioğlu ve Salih Bademci'nin başrolde olduğu Yalancı 10. bölüm (final) izle...

Yalancı 9. Bölüm İzle

Yalancı 9. Bölüm İzle; 16 Kasım Salı akşamı 9. Bölümüyle ekrana gelen Yalancı Dizisinin yayınlanan 9. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Ceren Moray Erken Final Yapan Yalancılar ve Mumları Hakkında Konuştu

Fox Tv ekranlarında seyirciyle buluşmaya başlayan ve ancak 5. Bölümde erken final yapan Yalancılar ve Mumları’nın usta oyuncusu Ceren Moray dizinin final yapmasıyla ilgili konuştu!

Show Tv’nin Yeni Dizisi Yalancı Final Yapıyor

Show Tv ekranlarında Salı akşamları ekrana gelen ve Süreç Film tarafından hazırlanan Yalancı Dizisinin 10. Bölümde final yapacağı öğrenildi.

9 Kasım 2021 Salı Reyting Sonuçları

9 Kasım 2021 Salı günü yayınlanan dizi, film, haber bülteni ve televizyon programlarının reyting sonuçları belli oldu.

Yalancı 8. Bölüm izle

Yalancı 8. Bölüm izle; Yalancı dizisi yeni bölümüyle bu akşam ekranda olacak. Merakla beklenen Yalancı 8. Bölüm izlemek için detaylar haberimizde…

Show TV'de bir dizi daha reytingleriyle finale yürüyor!

Show TV'de bir dizi daha kötü reytingleriyle finale ilerliyor. Yalancı dizisinin son bölümü de kanalın yüzünü güldürmedi.

2 Kasım 2021 Salı Reyting Sonuçları

2 Kasım 2021 Salı günü yayınlanan dizi ve programların izlenme oranları belli oldu. Dünün reyting sonuçları nasıl oluştu?

Yalancı 7. bölüm izle

Yalancı 7. bölüm izle; 2 Kasım Salı Yalancı 7. Bölüm ekranda olacak. Yeni sezonun dikkat çeken yapımlarından olan Yalancı 7. bölüm izlemek için detaylar haberimizde…

Yalancılar ve Mumları 5. Bölüm izle

Yalancılar ve Mumları 5. Bölüm izle: Yalancılar ve Mumları dizisinin 5. bölümünü tek parça ve full HD olarak izlemek için detaylar.

Yalancı dizisinde flaş değişiklik!  

Tanıtımı büyük ses getiren Aziz dizisi, Yalancı dizisini gününden etti. Show Tv yönetimi 7. bölüm itibariyle "Yalancı" dizisini salı akşamları izleyiciyle buluşturacak.

Yalancılar ve Mumları 4. Bölüm izle

Yalancılar ve Mumları 4. Bölüm izle; 25 Ekim Pazar akşamı Yalancılar ve Mumları 4. Bölüm seyirciyle buluşuyor. Yalancılar ve Mumları 4. Bölüm izlemek için detayla haberimizde…

Fox Tv’nin Yeni Başlayan Dizisi Final Kararı Aldı

Fox Tv ekranlarında henüz yeni başlayan ve üç bölüm yayınlanan Yalancılar ve Mumları adlı dizinin erken final yapmasına karar verildi. Dizi 5. bölümde seyirciye veda edecek.

Yalancı 6. bölüm izle

Yalancı 6. bölüm izle; Yalancı 6. Bölüm 22 Ekim Cuma akşamı ekranda olacak. Yeni sezonun iddialı yapımlarından Yalancı 6. bölüm izlemek için detaylar haberimizde…

Yalancı 5. Bölüm izle

Yalancı 5. Bölüm izle; Yalancı yeni bölüm 15 Ekim Cuma akşamı ekranda olacak. Yeni sezonun iddialı dizisi Yalancı 5. Bölüm izlemek için tüm detaylar haberimizde…

Ahmet Tansu Taşanlar Yalancılar ve Mumları Dizisine Katıldı

FoxTv ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve henüz ikinci bölümü yayınlanan Yalancılar ve Mumları adlı diziye genç oyuncu Tansu Taşanlar dahil oldu.

Yalancılar ve Mumları 2. Bölüm İzle

Yalancılar ve Mumları 2. Bölüm İzle; 10 Ekim Pazar akşamı 2. bölümüyle ekrana gelen Yalancılar ve Mumları'nın yayınlanan 2. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde

Yalancı 4. Bölüm İzle

Yalancı 4. Bölüm İzle; 8 Ekim Cuma akşamı 4. Bölümüyle ekrana gelen Yalancı’ yayınlanan 4. Yeni bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Yalancılar ve Mumları 1. bölüm izle

Yalancılar ve Mumları 1. bölüm izle: FOX'un yeni dizisi Yalancılar ve Mumları'nın yeni bölümünü online ve HD izlemek için detaylar.

Yalancı 3. Bölüm İzle

Yalancı 3. Bölüm İzle; 1 Ekim Cuma akşamı 3. Bölümüyle ekrana gelen Yalancı adlı dizinin yayınlanan 3. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!